FACESTARBydleníDopřejte příchod jara i vašim peřinám. Je libo satén, tulipány nebo motýly?

Dopřejte příchod jara i vašim peřinám. Je libo satén, tulipány nebo motýly?

Nový jarní outfit si zaslouží i vaše peřiny. Proto neváhejte a povlečte svou postel na Velikonoce do nového. Otevřete dveře své ložnice svěžesti, radosti i veselí. Potěšit můžete nejen sami sebe, ale také své ratolesti…

Jaro se kvapem blíží a stejně tak i Velikonoce. Letos připadají na počátek dubna, a tak přichází správné chvíle, během nichž si v klidu vybereme nové ložní povlečení plné jarních barev a motivů. Proto se nebojte vsadit na barevné povlečení.

foto archiv: SCANquilt

S jarem jsou bezesporu spjaty květiny, svěží zelená tráva i rostlinky, ale také ptáci a mláďata různých zvířat. Jaru dominují pestré a zářivé barvy, proto je skvělé vybrat si nějaké svěží, jarní povlečení, které vám dodá energii, probudí vás po zimě a bude se vám v něm nejen dobře spát, ale i probouzet. 

Originální povlečení SATÉN DESIGN v sobě spojuje luxusní jemnou saténovou tkaninu se zajímavými trendovými vzory. Vysoce kvalitní satén vyrobený z nejjemnějších přízí dlouhovlákné česané bavlny poskytuje komfort jemné tkaniny, nižší mačkavosti a snadné údržby pro moderní domácnosti. foto archiv: SCANquilt
foto archiv: SCANquilt

Nechte se okouzlit

Líbit by se vám mohlo např. povlečení SATÉN DESIGN magnolie. Máte-li rádi něžnou fialovou a růžovou, tohle povlečení vás okouzlí. Doplnit jej můžete jakýmikoli polštářky v barvách povlečení. Barevnost můžete dopřát i svému prostěradlu.

foto archiv: SCANquilt

K jaru neodmyslitelně patří hlavně tulipány. Proto je pravým jarním povlečením i model SATÉN DESIGN tulips zdobený růžovými nebo žlutými tulipány. Stačí si zkrátka jen vybrat.

foto archiv: SCANquilt

Myslíte, že květinový motiv pro vás není tím pravým? A co třeba povlečení KLASIK DESIGN butterfly? Najdete na něm spoustu pestrobarevných motýlů, které potěší jak dospělé, tak i děti. Prostěradlo volte bílé nebo v barvě některého z poletujících motýlů.

foto archiv SCANquilt

Svěží barvy povlečení mnozí z nás používají kvůli jeho pestrosti i v létě. Je proto ideální, když sáhnete po bavlně, krepu a jiných materiálech, které jsou nám v teplých měsících příjemné.

foto archiv: SCANquilt

Kvalita spánku je pro náš organismus nesmírně důležitá a má na ni vliv mnoho aspektů včetně zvoleného povlečení. Pokud nevěříte, zkuste přikrývku v červených až agresivních barvách a potom třeba něžnou postelovou růžovou, modrou i žlutou. Především jde o pocit, který ve vás vyvolávají a který vnímáte během usínání.

foto archiv: SCANquilt

Praktické je volit materiál, jenž není nutné žehlit. Mnohé jarní povlečení, které není nutné žehlit, najdete na SCANquilt.cz.  

 

Související články