FACESTARBydleníČtyři nejlepší vánoční dárky pro fanoušky Philips Hue řešení

Čtyři nejlepší vánoční dárky pro fanoušky Philips Hue řešení

Láká vás představa domácnosti prosvětlené ve všech možných barvách?  Systém inteligentního osvětlení Philips Hue lze ovládat pomocí jediné aplikace, aniž byste museli opustit útulnou atmosféru vyhřátého křesla. Pokud patříte mezi uživatele nových technologií, ale zároveň se považujete za milovníka retra, jistě oceníte chytré žárovky s viditelnými vlákny připomínající tzv. žárovky „edisonky“. Obdarované jistě potěší také chytré osvětlení WiZ nebo žárovka Philips SceneSwitch, která dokáže jednoduše přepínat mezi třemi režimy světla.

Hra se světlem

Systém chytrého osvětlení Philips Hue vám umožní proměnit každodenní chvíle na jedinečné zážitky. Místnosti s jedním jediným světelným režimem jsou od této chvíle minulostí. Vytvořte si tu správnou atmosféru pro každý okamžik. Philips Hue bude vědět, jak vás přirozeně probudit světlem vycházejícího slunce, pomůže vám načerpat energii nebo se soustředit, relaxovat a dokonce i usnout.

Prozařte svůj domov anebo zahradu s propojeným osvětlením Philips Hue a pro ještě větší zábavu ho synchronizujte s hudbou, filmy a herní elektrotechnikou. A rozsvěcet a zhasínat světla můžete dokonce i z pohodlí dovolené. Na výběr budete mít z 16 milionů barev a každý člen domácnosti může své oblíbené světlo i jeho intenzitu nastavit pouhým dotykem na chytrém telefonu či tabletu.

Cena základní sady Philips Hue Starter Kit se třemi barevnými žárovkami je 5 499,- Kč.

Jedna žárovka, tři světelné režimy

Změňte atmosféru svého domova prostřednictvím jediné žárovky a bez potřeby jakýchkoliv dalších instalací. Se žárovkou Philips SceneSwitch LED můžete pouhým stisknutím vypínače přepínat mezi třemi světelnými režimy, které se přizpůsobí vašim každodenním aktivitám. Jasné a intenzivní světlo vám pomůže se koncentrovat.

Méně intenzivní přirozené světlo vytvoří příjemnou atmosféru pro takové chvíle, jako je večer s knihou nebo posezení s přáteli. A příjemná teplá záře vám poskytne ideální atmosféru k relaxaci a odpočinku. Jednoduše našroubujte žárovku a začněte ji rovnou používat – Philips SceneSwitch LED bude fungovat s vaším stávajícím vypínačem ve zdi. Díky paměťovému čipu si dokáže zapamatovat vaše poslední nastavení, takže pokud vypínač vypnete na dobu delší než 6 sekund, při příštím rozsvícení světla bude světelná atmosféra stejná, jako když jste světlo naposled zhasli.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena světla Philips Scene Switch LED je 269 Kč. 

 Žárovka s viditelnými vlákny: chytrá a efektní zároveň

Nová kolekce chytrých žárovek Philips Hue Filament v sobě kombinuje výhody chytrého osvětlení s estetikou klasických žárovek „edisonek“.  Nyní si tak můžete doma kdykoliv během vteřiny vykouzlit intimní atmosféru nebo rozzářit místnost příjemným teplým bílým světlem. To vše v krásném industriálním retro designu žárovek s viditelnými vlákny. 

Doporučená spotřebitelská cena žárovek Philips Hue Filament je od 529 Kč v závislosti na typu žárovky.

Tato působivá čirá LED žárovka s velmi teplou bílou barvou světla (2 100 K) vytváří útulnou atmosféru a díky technologii viditelného vlákna působí svítidla bez stínidla nebo s otevřeným stínidlem mimořádně jedinečně.

Jednoduché a chytré osvětlení pro každého

Nejnovější generace chytrého osvětlení WiZ od Signify nabízí komplexní řadu cenově dostupných inteligentních světel a příslušenství, které lze snadno nastavit a ještě snadněji ovládat.  Stačí nainstalovat žárovku, stáhnout si zdarma aplikaci WiZ Connect, a můžete si okamžitě začít užívat výhody inteligentního osvětlení. Prostřednictvím různých režimů lze snadno nastavit dokonalé světlo ke studiu, vytvořit příjemné prostředí napodobením krbu nebo svíček a automatizovat a synchronizovat světla s denními činnostmi nebo nastavit světla tak, aby vás plynule probudila nebo zklidnila před spaním.

LED žárovka E27 s technologií WIZ lze použít například k přeměně stávajícího závěsného svítidla na inteligentní domácí zdroj světla, který lze ovládat prostřednictvím aplikace WIZ pomocí tabletu nebo chytrého telefonu.

Související články