FACESTARBydleníChytré pračky a sušičky ohromí domácnost svou samostatností a praktičností

Chytré pračky a sušičky ohromí domácnost svou samostatností a praktičností

Představujeme nové pračky a sušičky Hisense z řady „5 S“. Spotřebiče s konektivitou komunikují nejen s uživateli, ale i mezi sebou navzájem. Pračky jsou vybavené unikátním automatickým dávkováním, parními funkcemi. Sušičky citlivými senzory a funkcemi pro optimální výsledky přesně podle aktuální várky i ochranou proti zmačkání a zamotání prádla. Spotřebiče lze ovládat i na dálku přes aplikaci ConnectLife, která umožňuje také optimalizovat spotřebu energie.

Pračky Hisense WF5S nabízejí opravdu hodně, ale přitom reagují na potřeby současného životního stylu. Především jsou to výhody, které přináší konektivita, dále automatické i speciální programy včetně sportovních a ultrakrátkých nebo parní funkce pro eliminaci bakterií a alergenů nebo rychlé osvěžení suchého prádla.

Jsou však unikátní možností automatického dávkování pracího prostředku i aviváže – do příslušné zásuvky stačí nalít gel a změkčovací prostředek až na 24 pracích dávek – pračka si následně na základě vyhodnocení senzory automaticky „vezme“ přesně tolik, kolik je potřeba pro optimální výsledek.

Ovládání dotykem i na dálku

Nezanedbatelná je i mimořádná účinnost – patří do nejlepší třídy A, a tak bude jejich provoz ohleduplný k vaší peněžence i přírodě. Díky invertorovému motoru jsou také tiché – i během odstřeďování patří svou hlučností do třídy A. Ovládají se i na dálku přes aplikaci ConnectLife.

Sušičky Hisense DH5S vynikají velkou kapacitou a senzorickými funkcemi, které uzpůsobí dobu sušení dané várce, aby sušička běžela jen tak dlouho, jak je nezbytně nutné. Šetří tak nejen vaši peněženku, ale i prádlo, které se zbytečně nepřesuší. Když budete spěchat, dokáže vysušit například tři košile nebo podobné množství prádla už za 30 minut.

Naopak pro extra hygienu a odstranění alergenů je k dispozici i sterilizační program, který pomocí vysoké teploty odstraní až 99,9 % bakterií, například e-coli nebo stafylokoky. Výsledek zlepšuje i funkce proti zamotání a zmačkání prádla. Žmolky spolehlivě zachytává pětivrstvý filtrační systém s hustým sítkem se 120 oky – chrání nejen prádlo, ale i kondenzátor sušičky.  Dají se ovládat i na dálku přes aplikaci ConnectLife, nastavení sušičky se automaticky sladí podle pracího cyklu.

foto archiv Hisense

Při umístění pračky a sušičky na sebe jde využít šikovný mezikus ze stejné řady Hisense 5S s výsuvnou poličkou, který sestavu bezpečně ukotví a poskytne ergonomicky umístěnou plochu například pro skládání suchého prádla.

Související články