FACESTARBydleníChytrá vychytávka pro dům i zahradu: Venkovní bezpečnostní kamera

Chytrá vychytávka pro dům i zahradu: Venkovní bezpečnostní kamera

Proč platit za drahé bezpečností systémy, když stačí mít mobil v kombinaci s chytrou kamerou, která kdykoliv a odkudkoliv zjistí, zda je vše u vás doma v pořádku. Nebo vás automaticky upozornit na nezvané hosty. Zabezpečení svého domova je dnes až překvapivě jednoduché a chytré.

Představujeme novou bezpečnostní kameru EVE Outdoor Cam s kvalitním záznamem FullHD videa s 157° zorným úhlem a infračerveným nočním viděním. Získáte tak přehled o všech koutech obklopujících vchodové dveře, a to i v absolutní tmě. Výkonný reflektor s plynulým nastavením intenzity osvětlení a pohybovým čidlem přitom zajistí, že už nikdy nebude třeba hledat klíče po tmě.

Nechybí ani zvýšená odolnost vůči povětrnostním vlivům splňující certifikaci IP55. Problémem tak nebude prach ani prudký déšť.  Skutečnou třešničku na dortu pak představuje možnost oboustranné hlasové komunikace skrze vestavěný mikrofon a reproduktor, s jejichž pomocí lze převzít zásilku od kurýra i na dálku.

Maximální zabezpečení s HomeKit Secure Video

Spojení nejnovější bezpečnostní kamery EVE Outdoor Cam s chytrou domácností Apple HomeKit umožní uživatelům nejen sledovat živý přenos z kamery, ale také pořizovat záznam konkrétních událostí. Sami přitom zvolí, co bude výchozí podmínkou pro zahájení záznamu. Umělá inteligence, platformy HomeKit Secure Video totiž rozezná, zda se v záběru objevil člověk, domácí mazlíček, vozidlo, nebo jen nový balík od doručovací služby. Vše navíc probíhá lokálně, přímo na domácím hubu.

Na iCloud se tak odešle záznam až v podobě šifrovaného souboru, který nedokáže přehrát nikdo kromě skutečného majitele. I v případě úniku dat jej totiž dokáže dešifrovat pouze smartphone uživatele. Záznamy tak jsou kdykoli k dispozici a zároveň s maximální ochranou soukromí a bezpečnosti.

Extrémní zabezpečení se týká i živého přenosu z kamery. Ten probíhá šifrovaně přímo mezi kamerou a mobilním telefonem uživatele, díky čemuž se neobjeví dokonce ani na iCloudu. Bezpečně a spolehlivě.


Technické specifikace

 • Kompatibilní se smartphony iPhone a tablety iPad s nejnovější verzí systému iOS/iPadOS. Pro záznam videí je třeba spojení se službou Apple iCloud+ a domácím hubem, jehož roli zastane Apple HomePod, HomePod Mini, nebo Apple TV (4. generace nebo novější).
 • Kvalita videa: 1080p/24fps H264
 • Šířka záběru: 157 °
 • Infračervené noční vidění
 • Výkonný reflektor s funkcí light boost
 • Infračervené pohybové čidlo: 100° s dosahem až 8 m při výšce montáže 2,5 m
 • Uchycení s kloubem pro nastavení pozice ve 3 osách
 • Napájení: AC 100 – 240 V, 50/60 Hz
 • Odolnost: IP55
 • Bezdrátové připojení: 2,4GHz Wi-Fi (802.11 b/g/n)
 • Rozměry: 170 x 65 x 76 mm

Související články