FACESTARRecepty(Ukončeno) Bleskurychlá večeře? Odteď raz dva v náší soutěži!

(Ukončeno) Bleskurychlá večeře? Odteď raz dva v náší soutěži!

.<strong>Co zase vařit ke snídani nebo k večeři? Není na to čas ani fantazie! Existuje dokonalé řešení! Stačí si jen pořídit sendvičovač. Pomocníka, který všechno vyřeší za vás a ještě za pár minut.</strong><!–more–>

Zapomeňte na chleba s máslem nebo jogurt s müsli čeho jste se už vy nebo vaše rodina přejedli. Snídaně nebo večeře může mít zcela nový rozměr. Stačí si jen pořídit sendvičovač. Malý zázrak do kuchyně, který nezabere žádné místo, šetří čas a ještě k tomu vaří za vás. Jediné, co musíte udělat je nakoupit potřebné potraviny. Malý kuchyňský zázrak dokáže totiž během chvilky připravit vafle, toasty, paniny a další pochoutky podle vaší momentální chuti.
<h2><strong>Multifunkční pomocník</strong></h2>
Sendvičovačů je na dnešním trhu nespočet. Lákají na líbivý design nebo cenu. Pokud ale and<img class="wp-image-21352 alignright" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/01/tefal-02.jpg" alt="" width="347" height="267">chcete investovat chytře a zabít, jak se říká, dvě mouchy jednou ranou, vyplatí se sáhnout po multifunkčním pomocníkovi, který může být zároveň i gril. A takový je například Tefal Snack Collection 4 v 1. Který umí během pár minut vykouzlit snídani ale i večeři. <span style="background: white;">K sendvičovači si navíc můžete pořídit kolekci 12 různých plotýnek, díky kterým vytvoříte chutné pokrmy všech možných tvarů. </span> A tím nadchnete nejen návštěvy ale hlavně děti. U nich totiž platí, že když je jídlo zábavné, mnohem lépe i chutná. Odmítání snídaní a nucení do jídla nejen po ránu, se stane minulostí. Navíc vás nečeká žádná velká práce s údržbou: desky se snadno čistí a můžete je umýt v myčce.
<h2><strong>Večeře s příchutí Francie</strong></h2>
<h3><strong>Sendvič Croque Monsieur</strong></h3>
Na čtyři porce:

2 vejce
sůl a čerstvě mletý pepř
8 plátků bílého toustového chleba
8 plátků šunky
8 plátků tučnějšího sýra
dijonská hořčice

Postup:

V misce rozšlehejte vejce, osolte je a opepřete. Dva plátky toustového chleba namočte ve vajíčkách, vložte do sendvičovače. Položte na ně plátek šunky a sýry, který natřete hořčicí. Přiložte další vrstvu šunky a sýra a zakryjte druhým plátkem toustového chleba namočeného ve vaječné směsi. Zhruba tři minuty zapékejte.
<h3><strong>Luxusní sladká snídaně s vůní skořice</strong></h3>
Na čtyři porce budete potřebovat

2 jablka
citronová šťáva
8 plátků světlého toustového chleba
lžíce másla
vanilkový cukr
mletá skořice
moučkový cukr k podávání

Postup:

Na jemném struhadle nastrouhejte jablka, promíchejte s citrónovou šťávou, vanilkovým cukrem a skořicí. Toustový chléb potřete z obou stran máslem a vložte do toustovače. Natřete vrstvou jablečné směsi a přiložte další máslem pomazaný plátek chleba. Zapékejte než bude mít toust zlatou barvu. Při podávání posypte moučkovým cukrem. Můžete podávat s bílým jogurtem nebo zakysanou smetanou.

Velká vánoční soutěž o super pomocníka v kuchyni sendvičovač Tefal Snack Collection 4 v 1 je tady. 

[contact-form-7 id="21356" title="Vánoční SOUTĚŽ Tefal"].

Související články