FACESTARŽivotní stylBezkontaktní platby mobilem Huawei díky Raiffeisenbank RaiPay

Bezkontaktní platby mobilem Huawei díky Raiffeisenbank RaiPay

Do AppGallery právě dorazila aplikace RaiPay, díky které bude platba telefonem Huawei mnohem snazší. Klienti této banky  budou moct s telefony Huawei snadno platit v obchodech nebo vybírat hotovost z bankomatů. Jedná se o další rozšiřování portfolia  bankovních aplikací v rámci Huawei Mobile Services (HMS), díky kterým se stává uživatelsky mnohem přívětivější.

Bezkontaktní platby se staly neodmyslitelnou součástí našeho života. Uživatelé telefonů Huawei si nyní mohou jednoduše a bezpečně stáhnout z AppGallery platební aplikaci RaiPay od Raiffeisenbank, díky které mohou zaplatit svým smartphonem rychle a pohodlně.  

„Mobilní platby jsou u klientů Raiffeisenbank oblíbené. Každý den je využije okolo 20 % našich klientů, přičemž nabízíme plnou paletu služeb pro platby mobilem nebo hodinkami, které jsou v České republice dostupné. Jako jediná banka na českém trhu nyní tyto platby nabízíme i pro Huawei NFC telefony s Huawei AppGallery,” říká Michal Bošina, Digital Channels Expert Raiffeisenbank.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Díky nové aplikaci v AppGalery se společnost Huawei ještě více přiblížila potřebám svých zákazníku. Jedná se o třetí největší obchod s aplikacemi na světě a AppGallery je k dispozici ve více než 170 zemích a regionech s více než 530 miliony aktivních uživatelů měsíčně po celém světě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O RayiPay

Aplikace umožňuje digitalizaci debetních a kreditních karet Raiffeisenbank na chytrých telefonech s operačním systémem Android. Klienti oceňují jednoduchou aktivaci a pohodlné přidávání karet pomocí NFC technologie, přehledný moderní design a rychlé platby, které lze pohodlně a bezpečně ověřovat otiskem prstu.

Související články