Bezkontaktní platby mobilem Huawei díky Raiffeisenbank RaiPay

Do AppGallery právě dorazila aplikace RaiPay, díky které bude platba telefonem Huawei mnohem snazší. Klienti této banky  budou moct s telefony Huawei snadno platit v obchodech nebo vybírat hotovost z bankomatů. Jedná se o další rozšiřování portfolia  bankovních aplikací v rámci Huawei Mobile Services (HMS), díky kterým se stává uživatelsky mnohem přívětivější.

Bezkontaktní platby se staly neodmyslitelnou součástí našeho života. Uživatelé telefonů Huawei si nyní mohou jednoduše a bezpečně stáhnout z AppGallery platební aplikaci RaiPay od Raiffeisenbank, díky které mohou zaplatit svým smartphonem rychle a pohodlně.  

„Mobilní platby jsou u klientů Raiffeisenbank oblíbené. Každý den je využije okolo 20 % našich klientů, přičemž nabízíme plnou paletu služeb pro platby mobilem nebo hodinkami, které jsou v České republice dostupné. Jako jediná banka na českém trhu nyní tyto platby nabízíme i pro Huawei NFC telefony s Huawei AppGallery,” říká Michal Bošina, Digital Channels Expert Raiffeisenbank.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Díky nové aplikaci v AppGalery se společnost Huawei ještě více přiblížila potřebám svých zákazníku. Jedná se o třetí největší obchod s aplikacemi na světě a AppGallery je k dispozici ve více než 170 zemích a regionech s více než 530 miliony aktivních uživatelů měsíčně po celém světě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O RayiPay

Aplikace umožňuje digitalizaci debetních a kreditních karet Raiffeisenbank na chytrých telefonech s operačním systémem Android. Klienti oceňují jednoduchou aktivaci a pohodlné přidávání karet pomocí NFC technologie, přehledný moderní design a rychlé platby, které lze pohodlně a bezpečně ověřovat otiskem prstu.