FACESTARAdventní kalendářAdventní kalendář den číslo 9: Vyhrajte robotický vysavač a mop Xiaomi Vacuum...

Adventní kalendář den číslo 9: Vyhrajte robotický vysavač a mop Xiaomi Vacuum S10

Tyhle Vánoce si zasloužíte pořádnou odměnu. Díky robotickému vysavači Xiaomi Robot Vaccum S10 už nemusíte trávit předvánoční čas zdlouhavým a náročným úklidem. Převezme jej za vás a vy se můžete věnovat odpočinku, rodině či práci. Vyniká tím, že nejenže vysává, ale současně i vytírá. V prostoru se skvěle orientuje díky laserové navigaci a senzorům, které jej chrání před zamotáním a pády ze schodů.

Robotický vysavač zaujme i vysokým sacím výkonem, stejně jako inteligentním vytíráním podle toho, na jakém povrchu se nachází. Exceluje ale také v ohledu výdrže na nabití, která činí až 130 minut. V kombinaci s mobilní aplikací jej pak můžete ovládat klidně z druhé strany světa, stejně jako vytvářet plány úklidu atp.

foto archiv Xiaomi

Brilantní úklid

Ať už přijdou na řadu koberce nebo tvrdé podlahy, Xiaomi Robot mistrně zatočí i se zarputilým nepořádkem v hůře přístupných místech. Xiaomi Robot Vaccum S10 využívá špičkovou laserovou navigační technologii se 360° skenováním, aby se rychle zorientoval i ve složitých prostorech a byl v každé situaci maximálně efektivní.

foto archiv Xiaomi

Robot Xiaomi Robot Vacuum S10 inteligentně rozpozná překážky, které mu stojí v cestě, takže se jim dokáže efektivně vyhnout a předejít kolizím s jinými objekty. Xiaomi využívá laser, který mu pomáhá zabránit uvíznutí pod postelí, skříněmi a jinými nízkými prostory. Robot si poradí krom jiného také s překonáváním prahů do výšky až 20 mm.

foto archiv Xiaomi

Extra výkon

Poradí si přitom i s odolnými nečistotami vzhledem k působivému výkonu 4 000 Pa, který produkuje efektivní bezkartáčový motor, jenž si poradí i s prachem a vlasy. Díky silnému, nepřetržitému sání skvěle vyčistí podlahy i od zvířecích chlupů. Robotický vysavač je vybaven přitom nádržkou na vodu a nádobou na prach 2 v 1. Vytírání ve tvaru písmene S zajišťuje maximální účinnost úklidu, zatímco vytírání ve tvaru písmene Y simuluje ruční úklid, kdy se vytírá opakovaně zleva doprava, aby se zajistilo účinné odstranění skvrn na podlaze.

foto archiv Xiaomi

Chytrá nádržka na vodu rovnoměrně distribuuje vodu tak, aby byla zajištěna stálá vlhkost bez zbytečného namáčení podlahy. Vybrat si můžete ze tří nastavení dávkování vody na základě uklízeného povrchu. Jak je činný v akci ukáže na videu.

Smysl pro orientaci

Vysavač disponuje sadou snímačů pro rozpoznání okolí pro minimalizaci šance na uvíznutí nebo pádu.

foto archiv Xiaomi

Aplikace Mi Home / Xiaomi Home

Důležitou součástí softwarové výbavy vysavače je aplikace Mi Home / Xiaomi Home, díky níž můžete robotický vysavač ovládat na dálku. Nechybí možnost vytvářet přesné mapy a přizpůsobit si plán úklidu pro maximální efektivitu. Robotický vysavač je kompatibilní se službami Amazon Alexa a Google Home, takže pro spuštění zařízení, zastavení jeho činnosti nebo nasměrování do dokovací stanice postačí jednoduché hlasové příkazy. 

foto archiv Xiaomi

Adventní kalendář den číslo 9:

Odpovězte na soutěžní otázku do 15. 12. a vyhrajte robotický vysavač Xiaomi Robot Vaccum S10. Vyhrává v pořadí 745 správná odpověď. Nápovědu najdete zde!

foto archiv Xiaomi

Soutěžní otázka: Jaký laser využívá Xiaomi Robot Vaccum S10, který mu pomáhá zabránit uvíznutí pod postelí, skříněmi a jinými nízkými prostory?


Související články