FACESTARAdventní kalendářAdventní kalendář den číslo 19: Vyhrajte inteligentní horkovzdušnou fritézu Tefal Actifry Genius

Adventní kalendář den číslo 19: Vyhrajte inteligentní horkovzdušnou fritézu Tefal Actifry Genius

Dopřejte si o Vánocích smažené dobroty o něco zdravěji. S fritézou FZ760030 to půjde geniálně snadno. Díky exkluzivní technologii Dual Motion je tato dáma nejen inteligentní, ale také všestranná, a umí fritovat delikátně.

Trefa do černého

Horkovzdušné fritézy Tefal dopřejí zážitek vaší chuti, ale zároveň nezarmoutí vaše tělo. Pokud sníte o zdravějším vaření a přitom se nehodláte vzdát smažených pokrmů, je pro vás fritéza FZ760030 skutečnou trefou do černého. Díky 9 přednastaveným programům a receptům, které jsou součástí balení, si tato unikátní fritéza ve vaší kuchyni jen tak neodpočine. Inteligentní displej přitom jistí velmi intuitivní ovládání. Velký objem fritézy navíc obslouží i početnou rodinu. Dopřejte si lahodné domácí hranolky a další pokrmy!

foto archiv Groupe SEB

Fritéza Tefal FZ760030 Actifry Genius je ideální přístroj pro všechny, kteří chtějí zdravé pokrmy, ale nechtějí se zbytečně vzdávat oblíbených pochoutek. Díky patentované technologii Dual Motion, která spočívá v kombinaci optimalizovaného proudění horkého vzduchu a míchání surovin, si je připravíte snadno. Bez nutnosti kontrolovat přístroj získáte rovnoměrně opečené křupavé a chutné hranolky, a to s použitím jen jedné lžíce oleje. Fritéza vám umožní zdravou přípravu opečené zeleniny, ovoce, ryb i masa.

foto archiv Groupe SEB

Horkovzdušná fritéza zaujme také celou řadou chytrých funkcí, s nimiž bude vaření mnohem snadnější. Jedná se například o časovač, který umožňuje automaticky ukončit smažení po uplynutí určité doby, takže nebudete muset myslet na včasné vypnutí přístroje. Vhod přijde také možnost odejmout misku, kryt a některé další části, což je umožní umýt v myčce nádobí. Praktickým detailem je pak velkoformátové průhledné víko, díky němuž budete mít neustále přehled o stavu smažených potravin.

Připravit zdravé a chutné jídlo nebylo snažší, podívejte na video.

Téměř žádný zápach oleje

Díky technologii ohřevu horkým vzduchem fritéza ActiFry Genius nevydává zápach smaženého oleje a ani neuvolňuje mastné páry vody obsažené v oleji a potravinách.

Adventní kalendář den číslo 19:

foto archiv Groupe SEB

Odpovězte na soutěžní otázku do 23. 12. a vyhrajte. Vyhrává v pořadí 760 správná odpověď. Nápovědu najdete zde!

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje jedinečná technologie, která kombinuje horký vzduch s jemným mícháním, díky kterému jsou pokrmy pečlivě fritovány ze všech úhlů?


Související články