FACESTARAdventní kalendářAdventní kalendář den číslo 15: Vyhrajte voucher na brunch do restaurace The...

Adventní kalendář den číslo 15: Vyhrajte voucher na brunch do restaurace The Artisan

Vánoční nabídka pražské restaurace The Artisan je opravdu bohatá a plná vytříbených chutí. Tradiční adventní brunche, slavnostní štědrovečerní menu inspirované českou a mezinárodní kuchyní i domácí cukroví. V rámci vánočních svátků jsou hosté hotelu Marriott Prague, ale i široká veřejnost, zváni také na novoroční party, příchod Nového roku můžete oslavit v okázalém stylu.

Pražská restaurace The Artisan v hotelu Marriott si vás získá svým neotřelým designem, ve kterém dominuje otevřená, divadelní kuchyně, interaktivním servisem a hlavně skvělým jídlem. Tým šéfkuchaře Davida Rejhona zde připravuje vytříbené pokrmy z české moderní kuchyně, při jejichž přípravě se klade důraz na řemeslnou výrobu, spolupráci s lokálními dodavateli, sezónnost a čerstvost surovin, a rovněž jejich udržitelné zpracování, to vše podtrhuje jedinečný kulinářský zážitek v této restauraci.

Pro gastronomické nadšence je každou neděli od 12:30 hodin připraven rodinný brunch, který představuje skvělou příležitost, jak strávit příjemné odpoledne se svými nejbližšími v obklopení vybraných delikates. Hosté se mohou těšit na unikátní degustaci v podobě několikachodového servírovaného brunche, kde si na své přijdou milovníci masa a steaků, vše doplněné o čerstvé ryby a zeleninu.

foto archiv The Artisan

Během současného adventního období se brunche konají i každou sobotu a jsou zpestřeny doprovodným svátečním programem a řadou tradičních vánočních pochoutek. Brunche na hlavní vánoční svátky budou ve znamení českých, ale i mezinárodních tradic, takže si můžete se svou rodinou či přáteli dopřát doslova jedinečnou hostinu!

Na závěr každého brunche je vždy připraven výběr lahodných domácích dezertů a během prosince také vánočního cukroví z dílny cukrářů The Artisan, které vás příjemně naladí na zbytek víkendu a nadcházejí sváteční období.

foto archiv The Artisan

Více informací a možnost rezervace na brunch můžete zde: www.theartisan.cz

Adventní kalendář den číslo 15:

Odpovězte na soutěžní otázku do 23. 12. a vyhrajte dárkový voucher na nedělní brunch pro dvě osoby. Vyhrává v pořadí 539 správná odpověď. Nápovědu najdete zde!

Soutěžní otázka: Který brunch proběhne 17. prosince v restauraci The Artisan?


Související články