FACESTARAdventní kalendářAdventní kalendář den číslo 12: Vyhrajte dotykový tablet Xiaomi Redmi Pad SE

Adventní kalendář den číslo 12: Vyhrajte dotykový tablet Xiaomi Redmi Pad SE

Vánoce jsou doslova za rohem a pokud přemýšlíte, co by udělalo radost někomu blízkému a nebo vám máme tu jednu opravdovou lahůdku dotykový tablet Xiaomi Redmi Pad SE. Multimediální tablet Redmi Pad SE je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí být online vždy a všude. Výbavou je přitom perfektní volbou pro zábavu, ale i práci na cestách!

Stylový tablet Xiaomi Redmi Pad SE v celokovovém provedení je vybaven 11palcovým displejem, který zobrazí obsah v rozlišení 1920 × 1200 px. Prostor pro ukládání souborů poskytne interní úložiště s kapacitou 128 GB, které lze rozšířit vložením paměťové karty. Tablet disponuje 8Mpx zadní a 5MPx přední kamerou, čtyři reproduktory s podporou technologie Dolby Atmos poskytují výjimečný prostorový zvuk pro pohlcující zážitek jak z domácího kina.

foto archiv Xiaomi Redmi Pad SE

Osmijádrový procesor

Garancí rychlých reakcí Androidu 13 i výkonu pro využívání aplikací, které potřebujete, je zde nasazení osmijádrového procesoru Qualcomm Snapdragon 680 s taktem 2,4 GHz. Moderní procesor je navíc podpořen 128GB prostorem pro vaše data, stejně jako 4GB operační pamětí přinášející možnost využívat více aplikací současně.

foto archiv Xiaomi Redmi Pad SE

Nekonečná výdrž

Velká baterie je garancí dlouhé výdrže na nabití. Navíc potěší i rychlé nabíjení prostřednictvím oboustranného portu USB-C.

foto archiv Xiaomi Redmi Pad SE

Stylový na cesty

Redmi Pad SE se může pochlubit stylovým a lehkým celokovovým provedením, váží pouhých 478 gramů a je 7,36 mm tlustý, takže si jej můžete vzít s sebou, ať už jdete kamkoli. K dispozici jsou tři barevné varianty – grafitově šedá, mátově zelená a levandulově fialová.

Adventní kalendář den číslo 12:

foto archiv Xiaomi Redmi Pad SE

Odpovězte na soutěžní otázku do 18. 12. a vyhrajte exkluzivní dotykový tablet Xiaomi Redmi Pad SE v elegantní grafitově šedé barvě. Vyhrává v pořadí 679 správná odpověď. Nápovědu najdete zde!

Soutěžní otázka: Jaká je kapacita baterie tabletu Redmi Pad SE, která zaručuje dlouhou výdrž při práci i zábavě. Pohodlně surfujte, čtěte, sledujte videa a hrajte hry bez častého nabíjení.


Související články