FACESTARSex a vztahyJak prožit ten nejlepší sex už dnes večer? Známe odpověď

Jak prožit ten nejlepší sex už dnes večer? Známe odpověď

Jak to udělat, aby byl váš sex nezapomenutelný? Připravte se na nejžhavější noc svého života hned teď. Přinášíme vám devět tipů, které naplní váš společný život jiskrami a pozvednou vaše sebevědomí.

1. Soustřeďte se na předehru

Drážděte, zacházejte na samou hranici vzrušení, objevujte nová místa, zkoušejte nové hry, nechte svůj protějšek šílet a toužit. Zvláště pro ženy je předehra často mnohem vášnivější, než samotný sex, nepodceňujte ji a pokuste hranice svého libida.

2. Rozpalte se

V zápalu chvíle se zeptejte, co přesně máte pro svého partnera či partnerku udělat. Koukejte se přitom přímo do očí, zřetelně zašeptejte svou otázku do ucha nebo je vyřkněte s k sobě se přibližujícími rty.

3. Buďte neslušní

Sprostá, ale ne vulgární mluva je pro opačné pohlaví překvapivě přitažlivá. Zvlášť v posteli. Řekněte svému partnerovi, co s ním budete dělat, a co naopak udělá on či ona s vámi a nebojte se použít pěkně peprné výrazy.

4. Zkuste rychlovku

Rychlý sex na neobvyklém místě, je jedním z nejžhavějších, co můžete prožít. Zvlášť, když vás během něj může někdo načapat. Čekáte každou chvíli návštěvu? Rozdejte si to v kuchyni při přípravě občerstvení, nebo v koupelně, kde váš protějšek zrovna dokončuje poslední úpravy svého vzhledu. Tváře červené ze sexu jsou stejně přitažlivější, než sebedražší tvářenka.

5. Probořte hranice

Je váš sex rutinní záležitostí? Posunout jeho hranice může být jednodušší, než se zdá. Stačí třeba jen změnit tempo, společně si pustit porno, dělat to na neobvyklém místě nebo vyzkoušet novou polohu či praktiku.

6. Odsouvejte vyvrcholení

Pozdější, oddalované vyvrcholení bývá o to intenzivnější. Drážděte se, dokud nebudete na samotné hranici orgasmu, pak zpomalte nebo zastavte. A pak ještě jednou. A ještě jednou. Váš protějšek bude šílet.

7. Hrajte si s hračkami

Co si každý měsíc udělat společnou radost? Už jen výlet do sexshopu může být pěkně vzrušující. Navíc tu můžete objevit své tajné touhy a následně si je splnit. Nebojte se si pomoci, hrajte si společně.

Tip: Variantou je navštívit online sexshop. Často mají široký výběr zboží a hlavně i zajímavé recenze od zákazníků. Například na Vibratory.net najdete přes 21 000 recenzí zákazníků a často je to zajímavé počtení 🙂

8. Překvapujte

Kdo nemiluje překvapení? Ať už napíšete neslušnou zprávu o svých choutkách, přepadnete ho v nečekanou chvíli s nabídkou rychlého sexu, pošlete dárek s erotickým spodním prádlem či svého partnera v nějakém sexy oblečku překvapíte, je jen a jen na vás. Buďte kreativní a bavte se.

9. Probuďte všechny smysly

Sex musíte prožít, cítit, vnímat skrze všechny smysly. Stimulujte každou část těla od intimních zón až po konečky prstů. Dotýkejte se, nasávejte a především voňte. Nic totiž nestimuluje vášeň tolik, jako vůně. U žen smyslná, u mužů podtrhující charisma a osobitost.

Související články