FACESTARŽivotní styl8 super tipů, jak nakupovat (nejen) ve slevách jako profesionál

8 super tipů, jak nakupovat (nejen) ve slevách jako profesionál

.html_entity_decode(.html_entity_decode(.html_entity_decode( Pud sebeovládání. Nebudeme si nic namlouvat, každá z nás milé dámy ho občas ztratí. Zvlášť během nákupů oblečení zvlášt teď, když začíná povánoční slevy. A naprostou katastrofu pak pro nás představují slevy, které kolikrát ani nejsou tak zázračné.

Přinášíme několik rad, jak se vyhnout unáhleným nákupům a jak nakupovat jako naprostý profesionál s přehledem a chladnou hlavou.
1. Držte se toho, co opravdu chcete a potřebujete a běžte jen za tím. Zapomeňte na bloudění po obchodech a marné shánění čehosi jen proto, že jsou zrovna slevy.
2. Buďte disciplinovaná a snažte se neutrácet. S každým kouskem si položte otázku: „Opravdu to potřebuji?“
3. Značkové a nadčasové kousky nakupujte jen ve slevách. Určitý druh oblečení je stálicí ve všech obchodech a pravidelně s výprodeji padá do slev. Vyčkejte, vyplatí se to.
4. Nenechte se zvyklat nízkou cenou. Pravděpodobně danou věc už v šatníku aspoň jednou máte nebo ji nebudete nosit, pokud jste o ni nepřemýšlela dříve, než šla do slev.
5. Kupte si správnou velikost. Ne, lodičky o velikost menší se opravdu na noze nezvětší a do o dvě čísla menších džínů přes zimu pravděpodobně nezhubnete.
6. Kombinujte. Vždy si v hlavě vytvořte všechny možné a nemožné kombinace kousku, který se chystáte koupit. Máte ho opravdu k čemu obléct?
foto freepik
7. Investujte. Slevy ve značkových buticích bývají dosti markantní. Máte-li tedy vyhlídnutý některý ze sezónních kousků, vyplatí se počkat na slevy. Samozřejmě jde-li o ikonickou věc, její cena bude pravděpodobně stoupat.
8. Vytvořte si wish list. Seznam přání je pro mě osobně nezbytnou součástí nákupů. Zvlášť těch sezónních. Nesmí chybět kousky, které opravdu potřebuji, ani kousky, které si přeji. Ty postupně sháním odškrtávám a hledám nejvýhodnější varianty, jak v kamenných, tak v online prodejnách.

).).).

Související články