FACESTARŽivotní styl5 tipů na originální vánoční dárky (nejen) pro technologické nadšence

5 tipů na originální vánoční dárky (nejen) pro technologické nadšence

Rok se s rokem sešel a opět je tu onen předvánoční shon. Uklidit, vyzdobit, napéct, dohnat všechny resty a v neposlední řadě vymyslet, čím koho letos obdaruji. Otázku typu „Co mám komu dát?“ známe patrně každý. Přijít totiž s originálním nápadem, který se bude druhému líbit, není nic jednoduchého. A fakt, že na naši otázku „Co si přeješ k letošním Vánocům?“ následuje odpověď „Nic.“, tomu taky moc nepomáhá. 

V dnešní moderní době měkkými dárky už moc lidí neoslníme, ale čím tedy? Abychom vám s touto otázkou pomohli, připravili jsme si pro vás 5 tipů na univerzální, neotřelé a originální vánoční dárky, kterými zaručeně potěšíte každého.

Fitness náramek Xiaomi Smart Band 7

S tímto populárním fitness náramkem rozhodně nešlápnete vedle. Smart Band 7 se pyšní 1,62″ AMOLED displejem, více než 110 sportovními režimy a nabízí více než 100 animovaných ciferníků. Tímto dárkem zaujmete nejen nadšené sportovce, ale každého, kdo si rád hlídá své zdraví, protože kromě krokoměru náramek disponuje monitorem srdečního tepu, funkcí pro sledování stresu či menstruačního cyklu, kterou ženy jistě ocení.

Chytré hodiny Xiaomi Smart Clock

Každý známe nějakého spáče, který je schopný „zaspat i konec světa“. Poté, co ho obdarujete Xiaomi Smart Clock, vězte, že se mu to už jen tak nepovede. Tato malá věcička v sobě však skrývá mnohem více než pouhou funkci budíku. Ihned po probuzení vám totiž může pomocí hlasového asistenta Google hlásit nejnovější informace ze světa a připomenout vám celý rozvrh vašeho dne. Díky velkému výběru ciferníků a barev se dokonale přizpůsobí každému stylu a interiéru, a lze je také používat jako digitální fotorámeček.

Sluchátka Xiaomi Buds 3 

Kvalitní bezdrátová sluchátka jistě potěší všechny milovníky hudby a audioknih. Xiaomi Buds 3 disponují třemi režimy poslechu. Režim Light je vhodný pro relaxaci v kavárně, Balanced na procházky v parku a Deep pro dojíždění hlučným metrem. K tomu všemu vydrží sluchátka spolu s nabíjecím pouzdrem nabitá až 32 hodin. Dopřejte svým blízkým dlouhý a ničím nerušený poslech hudby.

Elektrický zubní kartáček Xiaomi T700 EU

Darujte někomu hollywoodský úsměv! Tento zubní kartáček od Xiaomi disponuje nedráždivými a speciálně navrženými štětinami pro citlivé zuby. Vysokofrekvenční vibrace 39 600 x/min poskytují silný a stabilní výkon pro účinné čištění, a navíc umožňuje snadné přepínání mezi čistícími režimy.

Projektor ViewSonic M1+ či M1 mini

Říkáte si, jak by někomu mohl udělat radost projektor? Velice jednoduše! Přenosné LED projektory od ViewSonic jsou vhodné na doma i do práce, pro zábavu i na schůze. 

Projektor ViewSonic M1+ disponuje životností na úrovni 30 000 hodin používání, je vybaven inteligentním stojanem s 360stupňovým rozsahem a 6W Bluetooth reproduktory. Bez problému se navíc vejde do každého batohu či kabelky. Více informací najdete zde.

 

M1 mini je o něco menší verzí výše zmíněného projektoru, tudíž se vám vejde i do kapsy. Tento model v sobě skrývá baterii, která vydrží až 2,5 hodiny na jedno nabití, JBL reproduktory a může se pochlubit i třemi vyměnitelnými kryty, jako hezkým designovým prvkem. Další informace objevíte zde.

Související články