FACESTARSex a vztahy3 pravidla, jak se udržet ve formě, když zrovna nejste ve vztahu!

3 pravidla, jak se udržet ve formě, když zrovna nejste ve vztahu!

Udržet se ve formě a sexuální bdělosti i mimo vztah občas není vůbec jednoduché. Přeci jen se pak může stát nepříjemná věc, kdy po delší odmlce dostane muž šanci skórovat – a zkrátka zklame. Svět tím nekončí, ale jedná se o jednu z potupných věcí, kterým se muži chtějí za všech okolností raději vyhnout. Dnes si dáme pár tipů, jak se udržet ve formě i mimo vztah.

Erotické panny budoucnosti? Už žádné nafukovací balónky!

Možná vás to neuvěřitelně překvapí, ale moderní silikonové panny jsou už dnes učiněným zázrakem. Kompletní model panny je tak provedený, že téměř nemáte šanci rozeznat mnohé detaily od originálu. Navíc na dotek je kůže hebká a příjemná tak, jak byste očekávali. Pannu si můžete na e-shopu Topsexdolls.cz upravit přesně podle přání a získat tak svojí vysněnou krásku.

Co si u panny např. můžete navolit?

  • větší prsa
  • barvu kůže
  • střih vlasů
  • barvu bradavek
  • systém sténání či zahřívání panny

Masturbace není ponížení ani ostuda

Spousta mužů bere potřebu masturbovat jakožto ponižující, protože si tím kompenzují existenci pravého sexuálního styku. Jenže to ani zdaleka není pravda. Pochopitelně je zde nutkání po sexuálním ukojení, ale masturbace má spoustu dalších výhod. Muži, kteří pravidelně masturbují, mají lepší výdrž při sexu a především je potřeba říct, že se jedná o zdravou věc, která může prodloužit váš sexuální život o celé roky. A mimochodem, nejsme jediní. Masturbují například i delfíni.

Cvičte a posilujte své tělo

Jenže i přes sexuální přípravu toho nejlepšího kalibru, vás může zklamat prostá fyzika. Je to nepříjemné a každý to už někdy zažil. Proto se i mimo vztah snažte pravidelně cvičit (zde tipy na domácí cvičení), jít si zaběhat nebo zahrát nějaký sport. Jednou věcí je určitě srdeční oběh, který se odrazí na vaší výdrži při aktu. Druhou ale může být i samotná síla, kdy některé obtížnější pozice rázem zvládnete mnohem lépe než předtím.

 

Související články