FACESTARBydleníZaručený tip, jak dobít baterky a zatočit s jarní únavou

Zaručený tip, jak dobít baterky a zatočit s jarní únavou

Jarní únava je fenomén, který ovlivňuje téměř každého z nás. Sluníčko v těchto dnech má sice sílu, ale nám bude ještě chvilku trvat, než se probereme z dlouhé zimy. Jak se rychle probrat a získat zpátky ztracenou energii? Zkuste změnit své návyky, přizpůsobte jídelníček a životní styl.

Zdravý pracovní den

Jarní únava je odpovědí organismu na to, že přes zimu strádal. Neměl dost zdravého jídla, chyběl mu pohyb a také sluneční paprsky. Nejlepším lékem jsou proto vitaminy. Dopřejte si první jarní zeleninu jako je chřest, ředkvičky, špenát.

Ne nadarmo se říká, že káva je nejoblíbenější životabudič. Asi každý z nás pocítil úlevu v momentě, kdy si chvilku po probuzení vychutná na míru šitý šálek. Naštěstí už nemusíte spěchat před prací do své oblíbené kavárny – kávovar z řady Krups Intuition (EA87) připraví kávu dokonce lepší, než jste zvyklí.

Dejte na správnou intuici a užívejte si bohatou cremu u espressa nebo hebkou pěnu v cappuccinu během pár okamžiků. A to doplní intenzivní aroma, kterým se budete chtít obklopovat celý den!

Na první pohled vás okouzlí moderní kompaktní vzhled designově čistě navrženého přístroje vyrobeného ve Francii a uzpůsobeného pohodlnému používání. Zcela mu vévodí nový barevný přehledný dotykový displej, stvořený k jednoduchému intuitivnímu ovládání.

Intuitivní ovládání

Nechte se vést návodným menu, které si navíc můžete nastavit přesně tak, jak je to pro vás nejpohodlnější – listujte si v nabídce až patnácti lahodných nápojů, nebo si výběr káv srovnejte přehledně vedle sebe. Dokonce máte možnost uložit si zde až sedm vlastních receptů v rámci dvou profilů, včetně vybraného barevného podsvícení, či spustit dvojité mletí kávy pro dva nápoje najednou.

Pět stupňů k dokonalosti 

Příprava každého nápoje začíná správně namletou kávou – integrovaný mlýnek nabízí možnost nastavení pěti stupňů hrubosti mletí kávových zrn. Intenzitu chuti tak můžete přizpůsobit svým požadavkům. Dostatečně flexibilní posuvná kávová výpusť pojme i vaši oblíbenou 14 centimetrů vysokou sklenici na Latte Macchiato.

Milovníci kávových nápojů připravovaných s mlékem budou nadšeni neuvěřitelně jednoduchým použitím přitom s dokonalými výsledky: jednoduše propojíte trubičku na mléko s blokem One Touch Cappuccino a druhý konec vložíte přímo do tetrapaku, nebo případně do nádobky na mléko, která je součástí vybraných modelů řady Intuition.

Údržba kávovaru je také velice snadná záležitost – díky funkci AutoClean se po každé přípravě nápojů vyčistí vnitřní části kávovaru. To nejen zvyšuje životnost kávovaru, ale i snižuje aktivní údržbu na minimum. Kávovar dokonce sám připomene nutnost odvápnění.

Související články