FACESTARSoutěžeZaperlete na Valentýna ve dvou díky Rotkäppchen

Zaperlete na Valentýna ve dvou díky Rotkäppchen

Svátek svatého Valentýna pomalu klape na dveře a my přinášíme tipy, jak si jej zpříjemnit. Budete potřebovat lahev dobře vychlazeného sektu Rotkäppchen Demi Sec, dvě skleničky a kreativní mysl. 

Oslavte svátek zamilovaných v teple domova s těmi nejmilejšími a vyrobte si třeba ozdobné brčko nebo valentýnku dle vašich představ. Zamyslete se, co by vašemu milovanému protějšku udělalo radost a připravte pro svou lásku nezapomenutelně strávené chvíle. Čas věnovaným nejbližším je to nejcennější, co můžete darovat.

Na přípravu „ozdobného“ brčka budete potřebovat:

  • papír na potisk nebo washi pásku
  • papírové brčko
  • lepidlo
  • nůžky
  • provázek
  • květinu dle vlastního výběru
  1. Text, který chcete mít na štítku brčka si můžete připravit ve wordu a následně si papíry s nápisy nastříhat nebo si jej můžete jednoduše napsat ručně fixou na washi pásku.
  2. Pokud tisknete nápis na papír, vystřihněte cca 1 cm široký pásek a následně potřete papír lepidlem, otočte okolo brčka a spojte k sobě.
  3. Poté nůžkami vystřihněte obrácené písmeno „V“.
  4. Dále budete potřebovat přírodní provázek, kterým brčko připevníte k lahvi a několikrát omotáte okolo lahve a dozdobíte květinou, kterou připevníte také provázkem. Poté udělejte mašličku a přebývající provázek ustřihněte.

Svátek svatého Valentýna oslavte s těmi nejbližšími.  Užijte si romantický večer dle svých představ se skleničkou vychlazeného sektu Rotkäppchen Demi Sec. Nechte se hýčkat bublinkami, které milují znalci již více než 160 let. Poznejte jedinečnou chuť sektu Rotkäppchen Demi Sec, jehož ovocné tóny podtržené intenzivním perlením tvoří vzrušující chuťový zážitek, který si rozhodně budete chtít zopakovat.

Valentýnská soutěž

Připravili jsme pro vás exkluzivní soutěž, ve které můžete vyhrát originální sekt Rotkäppchen. Ve hře jsou celkem 3 darková balení.

[contact-form-7 id=“26552″ title=“Zaperlete na Valentýna“]

Související články