FACESTARMódaZamilujte se do květinových vzorů. Naučíme vás, jak je nosit!

Zamilujte se do květinových vzorů. Naučíme vás, jak je nosit!

Přemýšlíte právě nad nákupem nových šatů, kterými si chcete zpříjemnit letošní horké dny? Šaty různých délek i střihů, doplňky i obuv plné květů a nádherných květin jsou tady. Tak na nic nečekejte a vybírejte. Léto ještě nekončí.

Pro duše romantické

Květiny v jakémkoliv provedení jsou velice ženskou záležitostí, proto jsou jako dělané pro dámy, které chtějí vyjádřit svou romantickou stránku. Lehké šaty s barevnými kvítky můžete obléknout například na festival, koncert, nákupy s kamarádkou nebo také na schůzku. Módní značky nabízejí různé střihy, délky i zdobení šat. Je jen na vás, v čem se cítíte dobře.

Také milujete overaly?

My ano! Jsou totiž pohodlné, zábavné a sexy. Nepotřebují témeř žádné doplňky, protože jsou samy o sobě perlou šatníku. Na procházku, párty na pláži nebo u bazénu, se slamákem i bez něj, s rozkvetlým overalem prostě krok vedle neuděláte.

S čím květinové vzory kombinovat?

Květinový potisk nebo výšivky nepatří jen do ryze romantických outfitů. Klidně si je můžete dovolit i k džínsové sukni, kraťasům nebo kalhotám. Vsaďte na kontrast a rozbijte jejich křehkost zcela odlišným typem oblečení. Na květované šaty oblečte kožený křivák, černou košili nebo třeba khaki bundu. Pohrávejte si také s botami. V žádném případě nejsou nutností baleríny nebo pásková obuv. Vyzkoušejte, jak rebelsky budou vypadat kecky!

Supermoderní květinová výšivka 

Květinová výšivka není záležitostí pouze folklórních akcí, během nichž jsou předváděny bohatě zdobené kroje. Naopak. Oblíbily si ji i slavné ženy, fashion blogerky a také mnohé z nás. Ozvláštňuje outfit a navíc má nekonečný počet možností, jak může být vyhotovena. V nabídce obchodů tak najdete výšivky drobné i velké, pestré i jednobarevné. Objevují se na různém oblečení – ať už jde o topy, šaty, bundy, saka atd. Vhodné jsou kamkoliv! Na rande, do kanceláře nebo prostě jen tak na volný čas.

Pozor si musíte dát pouze na jejich kombinování. V tomto případě totiž platí známé „méně je více“. Dvě typově nesourodé výšivky vedle sebe nikdy nebudou působit dobře.

S výšivkou není nic obyčejné

Jak už bylo napsáno výše, květinová výšivka dokáže ozvláštnit každé oblečení. Výjimkou není ani klasické bílé triko, které se díky růžím posouvá mezi mnohem zajímavější kousky. Na kožené bundě křivák pak výšivka s květy vykouzlí romantičtější nádech.

Zazařte na společenské akci

A zkrátka nepřijdou ani společenské šaty. Chystáte se na svatbu nebo třeba do divadla? I tam můžete zazářit s květinovou výšivkou! Šik romantický styl v tomto případě jde příjemně ruku v ruce s elegancí a ženskostí.

Květiny všude, kam se podíváš

Květonový vzor se objevuje také na obuvy a doplňcích. K takovým botám už vám stačí jen jeansové kraťásky, bílé tílko a sluneční brýle, což je naprosto ideální kombinací, pokud někam cestujete a víte, že budete dlouho na nohách, abyste z objevovaného místa poznala co nejvíc. Krásné detaily, co říkáte?

Související články