FACESTARSex a vztahyVyžeňte mobily ze své ložnice, sex kvůli nim uvadá!

Vyžeňte mobily ze své ložnice, sex kvůli nim uvadá!

Na sexu se takové vyrušení pochopitelně obrazí velmi nedobře. A představte si, jak vás naštve, když váš partner telefon zvedne a odpoví na něj! A to může pokazit nejenom sex, ale také vztah.

Mobil – ničitel sexu

Navíc se jasně ukázalo, že mobily nám berou nejenom čas, který trávíme spolu, ale také čas, který trávíme jednou z nejkrásnějších kratochvílí – sexem. Je to vlastně paradox, že ačkoliv nás mobilní telefon využíváme hlavně ke vzájemné komunikaci, komunikaci s člověkem, který se nachází metr od vás, naopak významně narušuje. A ničí i náš sex, jak ukázal výzkum. Společnost požádala Durhamskou univerzitu v Británii, aby zjistila, jaké dopady mají technologie na náš milostný život. A to, co výzkum zjistil, není právě potěšující!

Zvedne ten váš telefon při sexu?

Výzkumníci z Durhamského Centra pro sex, Gender a sexualitu totiž zjistili, že čtyřicet procent respondentů odložilo sex kvůli technologii, hlavně smartphonům a tabletům, přičemž jiní uvedli, že uspíšili sexuální aktivitu, aby mohli zase jít odpovídat na zprávy. Navíc se třetina zpovídaných párů přiznala k tomu, že přerušila sex, aby mohla vzít telefon, což je jeden z nejhorších přestupků proti bontonu, jehož se můžete v sexu dopustit!

Jedno tlačítko vyléčí všechny neduhy!

A jaké je tedy řešení? To nejprostší, jaké si můžete představit. Co byste řekli tomu, svůj telefon na okamžiky, kdy se budeme v páru věnovat sami sobě, prostě vypnout a užívat si jeden druhého? A to pěkně poctivě, žádné vibrace, nebo ztišený režim! Asi málokdo z nás je kardiochirurg, kterého mohou co chvíli volat k závažné operaci a věřte, že na příjmu být prostě pořád nemusíme!

 

Související články