FACESTARKrásaVyhrajte dárkové balíčky kosmetiky sebamed a oslavte Den kůže!

Vyhrajte dárkové balíčky kosmetiky sebamed a oslavte Den kůže!

Jako každý rok, i letos sebamed slaví Den kůže, který připadá na 5. 5. Tento den byl vybrán pro podobnost s přirozeným pH zdravé pokožky, které je 5,5.

Kůže je náš největší orgán, a tento den poukazuje na to, jak důležitá je péče o naši pokožku, protože „Pouze zdravá pleť je krásná“, jak nám říká motto značky sebamed.

pH 5,5 je mírně kyselé, hovoříme tedy o kyselém ochranném plášti kůže. Ten nás chrání před negativními vnějšími vlivy. Pokud dojde k narušení pláště, například používáním nevhodných mycích prostředků nebo příliš častým mytím, pH pokožky se začne přibližovat k neutrálnímu, které je ideálním prostředím pro patogenní mikroorganismy a bakterie. 

Značka má řadu jak pro dospělé, tak pro ty nejmenší. Protože kůže novorozenců a kojenců nemá vyvinutý ochranný kyselý plášť, a je ještě méně odolná proti nepříznivým vnějším vlivům, je třeba o ni správně pečovat. Produkty sebamed Baby jsou vyvinuty speciálně pro potřeby citlivé dětské pokožky, mají hodnotu pH 5,5, proto podporují tvorbu a obnovu ochranného pláště kůže. sebamed Baby přináší komplexní péči o pokožku dětí od 1. dne věku. 

Extra sleva navíc

Německá kosmetika sebamed nabízí péči o každý typ pleti a pro všechny věkové skupiny, je vhodná i pro citlivou, suchou a problematickou pleť. Oslavte tento den a vyberte si kosmetiku sebamed až s 50% slevou na e-shopu kupkosmetiku.cz

Jarní soutěž 

Den kůže připadá na 5. 5. Tento den byl vybrán pro podobnost s přirozeným pH zdravé pokožky, které je 5,5. Připravili jsme pro vás exkluzivní letní soutěž, ve které můžete vyhrát dárkové balíčky kosmetiky sebamed. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Ve hře je celkem 6 cen.

[contact-form-7 id=“45456″ title=“Den kůže sebamed soutěž“]

 

Související články