FACESTARŽivotní stylVlasy jako od kadeřníka? Tyhle pomocníky vaše hříva teď potřebuje

Vlasy jako od kadeřníka? Tyhle pomocníky vaše hříva teď potřebuje

Počasí nás už tolik neláká zůstat venku. S podzimem nadešel čas na to, abychom se víc věnovaly samy sobě. Na trhu je spousta pomocníků, které vytvoří kudrliny nebo vykouzlí toužebný objem. Poradíme vám podle čeho je vybírat a na co se který přístroj hodí!

Právě podzim je podle odborníků ideálním časem pro dlouhodobou regeneraci naší pokožky, vlasů a získání nové energie. Slabé vlasy vysušené sluncem, barvami, mořskou nebo chlorovanou vodou se do kondice dostanou šetrnou péčí. Také patříte k těm, které si vlasy rády upravují dohladka, nebo naopak do oslnivých vln? 

Netradiční kouzla s vlasy vytvoří žehlička, který dokáže skvěle pomoci při stylingu. Narovnává vlnité a neposlušné vlasy, ale dají se s její pomocí vytvořit vlny i kudrliny.

S žehličkou na vlasy Rowenta Inimitable Ultimate Experience si budete připadat jedinečná každý den, stejně jako když spokojená odcházíte ze svého oblíbeného salónu. Perfektně vyžehlených vlasů s objemem dosáhnete s nasazeným hřebínkem na žehličce – hřeben precizně navádí vlasy od kořínků ke konečkům přes 3D žehlící pláty s minerálním povrchem. Dvě 3D plovoucí desky zaručují optimální kontakt s vlasy po celé jejich délce. Při žehlení je ve vlasech zachováno 100 % keratinu, vlasy se lesknou a jsou hladké. 

S žehličkou na vlasy Rowenta Inimitable Ultimate Experience (SF8230) si budete připadat jedinečná každý den a to nejen doma.

Na každé vlně záleží

Vlnité vlasy se hodí ke každé příležitosti, den v práci, večer s kamarádkami nebo společenská událost jako třeba ples. K jejich vytvoření potřebujete jen šikovnou kulmu a ochranný stylingový přípravek. Je dobré si ujasnit, jaký typ vln chcete nosit. Budou to velké elegantní vlny, romantické lokny, nebo hravé kudrlinky? Při výběru je třeba myslet i na to, jaký máte typ vlasů, jestli má kulma všechny potřebné funkce a parametry pro snadnou a hlavně bezpečnou úpravu vlasů.

Kulma Rowenta Ultimate Experience Air Care je z nové generace kulem, která se špičkově postará o oslňující vzhled vašich vlasů bez poničení. Značka Rowenta přichází s vlastní patentovanou technologií Fresh Flow, která využívá mírný chladný proud vzduchu jako ochranu před nadměrným horkem a zaručuje dokonalé výsledky, a zároveň udržuje zdraví vlasů! Snadné a zároveň exkluzivní vlny zvládnete během tří vteřin. Právě tvar kulmy do „L“ umožňuje intuitivnější úpravu vlasů v zadní části hlavy – každý navlněný pramen bude vydařený. Hlaveň kulmy má křemenný keramický povrch a spolu s technologií ionizátoru odstraňují statickou elektřinu pro hladké a lesklé výsledky! 

Kulma Rowenta Ultimate Experience Air Care (CF4310) je z nové generace kulem.

Nikdy se nepouštějte do kulmování, než budou vlasy úplně suché. Ideální je po umytí je vysušit ručníkem a důkladně vyfénovat. 

Kulma nebo fén? 

Podzimní vlasové trendy aktuálně zažívají vlnu obliby kulmofénů: vysoušečů, které se díky různým nástavcům promění třeba v kulmu či kulatý kartáč. Krásné přirozené lokny tak máte během okamžiku.

S novým kulmofénem Rowenta Brush Activ’ Ultimate Care si v domácím prostředí pohodlně vytvoříte objemnou foukanou nebo uhlazený a zářivý styling se zaoblenými konečky, které vydrží po celý den. Rotační hlavice Care Styling, široká 50 mm s přírodními štětinami, zajistí plný objem vlasů nebo nádherné vlny vždy s lesklými výsledky díky keramickému povrchu a ionizaci.

Technologie Careful Heat udržuje teplotu proudu vzduchu pod 80 °C, vaše vlasy tak uchová chráněné, nebudou tolik vysušené, ani polámané z každodenního stylingu. Flexibilní patentovaná funkce Flip umožňuje nastavit si úhel rotující hlavice tak, aby pro vás úprava vlasů byla co nejjednodušší a měli jste svobodu pohybu pro snadný přístup všude. Před stylingem mokré vlasy nejdříve předsušte s hlavicí Care-Blow, a poté vyměňte za hlavici Care Styling pro úpravu vlasů. 

 

 

Související články