FACESTARKrásaVlasy jako chlouba – jak jim pomoci?

Vlasy jako chlouba – jak jim pomoci?

Krásné vlasy jsou vizitkou mnoha žen a ty neváhají udělat spoustu věcí k tomu, aby jejich vlasy vypadaly krásně a leskle. Když k tomu navíc bude kštice hustá a bohatá, pak to bude ještě lepší.

Bohužel, ne ke všem ženám byla příroda tak shovívavá a nadělila jim krásně dlouhé, husté a bohaté vlasy. Někdy je potřeba přírodě trochu pomoci a vyzkoušet nejrůznější přípravky, které slibují bohatý objem a husté vlasy. Bohužel ani komerční přípravky nepůsobí vždycky stoprocentně. Posílit vlasy můžete jednoduše, s pomocí clip vlasů.

K létu patří krásné účesy

Letní počasí už klepe na dveře a vystrkuje své růžky. Řešíte, co s vlasy? Venku je horko a ženy s dlouhými vlasy přemýšlí, co dělat. Neustále vlasy svazovat do obyčejného copu nebo do drdolu, které jsou, ruku na srdce dámy, jedny z nejpohodlnějších účesů, moc nechcete. Rozpuštěné vlasy také nejsou tím pravým. Vyzkoušejte moderní letní účesy, které vlasy zkrášlí a vám pomohou nepotit se.

Vyzkoušet můžete například copy na stranu, které jsou stále moderní. Když je ke všemu ještě spletete do rybího copu, přidáte pár sponek nebo vpletete pár květin, vlasy dostanou ihned moderní a letní look. Zůstaneme-li u letního vzhledu, pak můžete vyzkoušet tolik oblíbené čelenky s květinami. Nejlepší jsou samozřejmě živé, ale můžete použít věnečky nebo čelenky s umělými květinami.

Spíše sáhněte po drobnějších květech a upevněte do jednoduchého copu. Chcete-li účes, který bude vypadat ležérně, pak jen sepněte boky, lehce vlasy natočte a přidejte věneček nebo čelenku. Letní vzhled máte zaručen!

Tyto účesy vyniknou na dlouhých a hustých vlasech. Když zrovna neoplýváte bujnou kšticí, můžete mít plnější vlasy s pomoci clip in příčesků. Ty se nasazují jednoduše, takže to zvládne také úplný začátečník. A vy se můžete pyšnit krásnou hřívou a moderními účesy vhodné nejen pro horké letní dny.

Související články