FACESTARMódaVe sportovním stylu i s tenkými pásky! Vybíráme sandálky na léto

Ve sportovním stylu i s tenkými pásky! Vybíráme sandálky na léto

Letní klasika, která nestárne. Sandály na slaměném klínku nebo platformě jsou zkratka to nejlepší volbou a není jich nikdy dost. Podívejte se, kde koupit ty nej!

Bezpochyby nejvýraznějším letošním trendem jsou chunky sandály. Ty z kolekce Deichmann vás překvapí nejen neotřelým designem, ale také komfortem. Nosí se jak robustní páskové modely, tak kousky inspirované vzhledem trekové obuvi.

Sandálky s ultratenkými pásky jsou letošním hitem číslo jedna. Opticky vám protáhnou nohy, jsou prudce elegantní a vypadají skvěle i na nízkém podpatku. Vybírejte z různých barevných kombinací.

přibalte nízké sandálky v metalickém vzhledu, ve kterých krásně vynikne opálená pokožka. Aplikace ve vzhledu drahých kamenů dodávají této na první pohled jednoduché obuvi jedinečný punc luxusu.

[ngg src=“galleries“ ids=“26″ display=“basic_slideshow“ arrows=“1″ thumbnail_link_text=“zobrazit galerii“]Dalším z trendů, které vévodí aktuální kolekci, jsou sandály s proplétanými pásky, nebo s přezkou. Kromě modelů s plastickým proplétáním jsou „in“ také bohémské macramé kousky.

[ngg src=“galleries“ ids=“28″ display=“basic_slideshow“ arrows=“1″ thumbnail_link_text=“zobrazit galerii“]Letní klasikou, se kterou nikdy nešlápnete vedle, jsou sandálky v ikonickém námořnickém stylu. Preferujete jednoduché kousky v barvách typických pro tento styl, nebo si troufnete i na pruhovaný model? Nemusí to být nutně o kombinaci bílé a modré. V kolekci Deichmann najdete pruhované sandály i v dalších barevných variantách.

[ngg src=“galleries“ ids=“29″ display=“basic_slideshow“ arrows=“1″ thumbnail_link_text=“zobrazit galerii“]K dovolenkovým outfitům se skvěle hodí také sandálky se zdobením v podobě mušliček, nebo espadrilky na vyšší platformě s dekorem jutových provázků.

[ngg src=“galleries“ ids=“30″ display=“basic_slideshow“ arrows=“1″ thumbnail_link_text=“zobrazit galerii“]V letní nabídce Deichmann najdete také nízké sandály z pravé kůže. Jednoduchý, a přesto stylový design a pohodlí, které s sebou tyto modely přináší, si zamilujete na první pohled.

[ngg src=“galleries“ ids=“31″ display=“basic_slideshow“ arrows=“1″ thumbnail_link_text=“zobrazit galerii“]

Tak kterými sandály se bude pyšnit váš letní botník?

Související články