FACESTARReceptyVánoce si zaslouží speciální sekt. Vyberte si, čím zapijete svátky a nový...

Vánoce si zaslouží speciální sekt. Vyberte si, čím zapijete svátky a nový rok!

Advent, období mezi Vánocemi a Silvestrem, je jedním z nejkrásnějších období v roce. V tuto dobu se celá rodina přátel sejde u jednoho stolu, obdaruje se a společně si vychutnává výborné jídlo. Jednoduše si užívá domácí pohodu a klidnou atmosféru. Silvestr je naopak plný hudby, zpěvu a novoročních přání. Ať už trávíte Silvestra na horách nebo v kruhu svých blízkých, není nic lepšího než prožít tyto chvíle se sklenkou kvalitního sektu v ruce.

Správná kombinace dobrého jídla a kvalitního sektu vám zaručí ten správný gastronomický zážitek.

Suchý bílý sekt Rotkäppchen Sec se hodí k předkrmům, lehčím zeleninovým pokrmům a salátům. Polosuchý sekt Rotkäppchen Demi Sec se hodí ke smaženému kaprovi a dalším pokrmům z ryb a bílého masa. Hodí se také k nivě, ovoci, dezertům a hlavně tradičnímu vánočnímu cukroví. Růžový sekt Rotkäppchen Rosé Sec s přiměřeným obsahem cukru doporučujeme k masům, do přírodních jemných omáček a těstovinových salátů.

Rotkäppchen Sec

Rotkäppchen Sec je suché šumivé víno, které v sobě ukrývá lahodnou kombinaci chutí a vůní. Chuťové vlastnosti se rozvíjejí po každém doušku. Vyznačuje se bohatým perlením, svěží ovocnou vůní a neopakovatelnou harmonickou chutí. Ideální víno ke kombinaci s rybími pokrmy, tučnými sýry a mořskými plody. Tento ušlechtilý sekt je vhodný jako dárek pro muže, kteří ocení vynikající chuť, harmonický buket a příjemné perlení.

Rotkäppchen Demi Sec

Rotkäppchen Demi Sec je nejoblíbenější produkt z řady Rotkäppchen. Nejmodernější zpracování vína zaručuje jemné, dlouhotrvající perlení, vyvážený charakter a příjemný buket. Tento sekt je vhodný i jako dárek pro maminky, babičky a kamarádky. Svou sladkou chutí uchvátí každou ženu. Roktäppchen Demi Sec spojuje svěží aroma a eleganci v podobě zlatavé barvy.

Rotkäppchen Rosé Sec

Rotkäppchen Rosé Sec je lahodné šumivé víno vyrobené z pečlivě vybraných modrých odrůd vín z renomovaných evropských vinic. Díky svěžímu a ovocnému buketu spolu s harmonicky vyváženou chutí je Rotkäppchen Rosé Sec dokonalým společníkem pro různé příležitosti a jako dárek potěší každou kamarádku.

Vychutnejte si sváteční chvíle pohody a užívejte si sváteční chvíle v kruhu nejbližších.

 

 

Související články