FACESTARKrásaUžijte si léto ve znamení zdravého opalování. Vyhrajte kosmetiku na dovolenou

Užijte si léto ve znamení zdravého opalování. Vyhrajte kosmetiku na dovolenou

Ať už jste na pláži nebo na zahradě, opalovací oleje a mléka od francouzské značky HEI POA jsou pozvánkou na exotickou cestu doprovázenou smyslnou a okouzlující vůní. Přírodní olej Monoï, obsažený ve všech výrobcích HEI POA, a tedy i v opalovacích přípravcích, je tradiční olej používaný domorodými Polynésany. Pečuje o pokožku a provoní ji omamnou exotickou vůní. 

Víte, že?

HEI POA je nyní ve Francii pátou nejprodávanější kosmetickou značkou.

Opalovací oleje HEI POA se SPF 6, 15, 30 a 50 poskytují pokožce ochranu před UVA i UVB paprsky. Zatímco UVA paprsky mají vliv zejména na stárnutí kůže & vznik melanomu, UVB paprsky způsobují spálení pokožky, ale i rakovinu kůže (karcinomy a melanomy). SPF umožňuje snížit hodnotu propustnosti UV záření. Hodnota propustnosti UV = procento UV záření, které projde vaší pokožkou. Např. ochrana SPF 20: Index 100/20 = 5 %. Výrobek s ochranou proti slunci SPF 20 slouží jako štít proti 95% UV, s pouze 5 % se dostane na naši pokožku. Nabídka opalovacích olejů a mlék HEI POA je přizpůsobená každému fototypu.

Opalovací oleje HEI POA se SPF 6, 15, 30 a 50 jsou určené především na tělo. Jelikož jsou opravdu bohaté na Monoï, mají na pokožku vysoký hydratační a vyživující účinek, zvýrazňují opálení, zároveň zklidňují. Nejvyšší obsah Monoï je v oleji se SPF 6, a to téměř 85 % Monoï. Opalovací oleje HEI POA jsou voděodolné, nemastné, umožňují rychlou a příjemnou aplikaci. Neobsahují alergeny, parabeny, Fenoxyethanol ani barviva.

Opalovací mléko HEI POA je určené pro ochranu pokožky těla i obličeje. HEI POA nabízí variantu SPF 20 a SPF 30. Na dotek jemné mléko podporuje krásné opálení, příjemně hydratuje a díky obsahu oleje Monoï dodává pokožce jemnou vůni. Mléko je voděodolné, bez alergenů, parabenů, Fenoxyethanolu, barviv.

Monoï je přírodní olej extrahovaný z kokosové dřeně, ve kterém byla macerována poupata květiny tiaré čili gardénie. Tiaré je známá svou intenzivní vůní a pozoruhodnými kosmetickými účinky. Roste pouze na Tahiti, její květ se stal symbolem Polynésie. Historie vzácného oleje Monoï se datuje do doby před více než 2000 lety, kdy jej domorodí Polynésané denně využívali pro lékařské, kosmetické a náboženské účely. Výrobní proces oleje Monoï má přísná pravidla. Více o jeho výrobě na videu na facebookovém profilu HEI POA. 

Soins Solaires Monoï SUNCARE OIL SPF 6

Opalovací olej HEI POA Soins Solaires SPF 6 poskytuje pokožce nízkou, základní ochranu před UVA/UVB paprsky. Jde o suchý, rychle se vstřebávající olej, který nezanechává lepkavý pocit. Pokožka zůstává dokonale vyživená, hydratovaná a hedvábná. Jedinečná a omamná je vůně kokosu a tiaré, která pokožku na dlouho zahalí.

Olej je vhodné aplikovat již 20 minut před sluněním a pak znovu každé 2 hodiny či po každém koupání. Při použití na obličej nejprve nastříkejte do rukou a poté aplikujte tak, abyste se vyhnuli očnímu okolí.

Obsahuje 84,8% Tahiti Monoï Oil. 150 ml na Notino.cz za 415 Kč.

Soins Solaires Monoï SUNCARE OIL SPF 15

Suchý olej na opalování se SPF 15 chrání pokožku celého těla při běžném pobytu na slunci před UVA i UVB paprsky. Snadno se roztírá a díky svému složení nezanechá na pokožce pocit mastnoty. Olej poskytuje pokožce namáhané slunečním zářením potřebné zvlhčení i výživu.

Zároveň zklidňuje podráždění sluncem. Pokožku obejme smyslnou vůní kokosu a tiaré. Olej aplikujte 20 minut před sluněním, pro 100% ochranu se doporučuje aplikaci po koupání opakovat, i když je výrobek voděodolný.

Obsahuje 20% Tahiti Monoï Oil. 150 ml na Notino.cz za 399 Kč.  

Soins Solaires Monoï SUNCARE MILK SPF 30

Mléko na opalování s vysokou ochranou SPF 30 je ideální volbou pro celodenní pohyb na slunci. Opalovací mléko s jemnou vůní kokosu a tiaré zajistí ochranu před UVA i UVB paprsky. Zároveň bohatě hydratuje a vyživuje svrchní vrstvu kůže, která je sluníčkem namáhána

Mléko je voděodolné, snadno se roztírá a nezanechává na pokožce bílé stopy. Pro 100% ochranu doporučujeme přípravek aplikovat již 20 minut před sluněním a po koupání, i když je mléko voděodolné.

Obsahuje 1% Tahiti Monoï Oil. 150 ml na Notino.cz za 522 Kč.

Francouzská značka HEI POA…

…dodává na trh jedinečný olej Tahiti Monoï již od roku 1976. Označení původu „Tahiti Monoï Oil“ bylo uděleno v roce 1992 a zaručuje kvalitu, vyrobenou v souladu s tradicí a místní polynéskou ekonomikou. Veškeré používané ingredience i celý výrobní proces Monoï Oil podléhají přísné kontrole. Značka HEI POA díky tomu obdržela štítek DO-Designation of origin, neboli „označení původu“. Více o značce Hei poa na Heipoa.com.

Letní soutěž

Připravili jsme pro vás letní soutěž, ve které můžete vyhrát dárkové balíčky sluneční kosmetiky HEI POA. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

[contact-form-7 id=“46913″ title=“letní soutěž HEI POA“]

Související články