FACESTARSoutěžeUžijte si dokonalý Valentýn: Soutěžte s námi o luxusní večeři pro dva!

Užijte si dokonalý Valentýn: Soutěžte s námi o luxusní večeři pro dva!

Jak jinak oslavit den zamilovaných než romantickou večeří se svou láskou? Soutěžte s námi a vyhrajte romantickou valentýnskou večeři pro dvě osoby v restauraci The Artisan luxusního pražského hotelu Marriott.

S partnerem si můžete pochutnat na speciální čtyřchodové valentýnské večeři, včetně drinku na uvítanou, předkrmu, dvou hlavních chodů, dezertu a lahve vynikajícího vína. Menu šéfkuchaře Davida Rejhona je pro hosty připraveno od pátku 11. února do pondělí 14. února. V pondělí, tedy přímo na den svatého Valentýna, se mohou hosté těšit také na intimní atmosféru za doprovodu živé hudby.

The Artisan se zaměřuje především na moderní českou kuchyni, využívá výhradně suroviny od lokálních dodavatelů a dbá na dodržování sezónnosti surovin.

Dominantou restaurace je ojedinělá otevřená kuchyň, v níž mistři kulinářského umění vytváří pro své hosty ty nejzajímavější kombinace.

To vše podtrhují chutě regionálních vín z vybraných rodinných vinařství. Více informací o restauraci The Artisan a její nabídce naleznete zde: www.theartisan.cz

Večeře začínají od 18:00 hodin.

Valentýnská soutěž

[contact-form-7 id=“44421″ title=“Valentýnská soutěž voucher“]

Související články