FACESTARZdravíÚrazy hrozí na horách i u moře. Víme, co sbalit sebou a...

Úrazy hrozí na horách i u moře. Víme, co sbalit sebou a prožít dovolenou v pohodě

Dovolená vás nabije energií, ze které budete čerpat ještě několik dalších týdnů. Ovšem jen tehdy, když se vydaří. Nejvíc ze všeho ale záleží na vašem zdraví. Když se před odjezdem dobře připravíte, nic by vás nemělo zaskočit. Přibalte si proto do cestovní lékárničky to nejdůležitější.

Připraveni na možnost úrazu

Je třeba počítat s tím, že během dovolenkových aktivit se vám mohou přihodit různá poranění a pohmoždění. Dávají o sobě vědět také klouby, nezvyklé větší zátěži. Když už dojde k úrazu, na prvním místě je správné ošetření podle jeho povahy a zásad první pomoci. Jestliže si úraz vyžádá lékařské ošetření, určitě ho neodkládejte!

Čas na dovolené je vzácný a vy se potřebujete rychle zregenerovat. K urychlení procesu hojení je vhodné použít lék Wobenzym. Enzymy, které obsahuje, urychlují vstřebávání otoků a krevních podlitin a zkracují dobu hojení úrazu až o polovinu doby, která by jinak byla zapotřebí. Při zranění přitom platí zásada, že čím dříve po úrazu se začne s jeho podáváním, tím účinnější je jeho působení.

Infekce a nachlazení vás mohou zaskočit

Rychlé přechody z horka do chladna a naopak, cestování ve vydatně klimatizovaných dopravních prostředcích, přepínání sil, stres vedoucí k oslabené imunitě, to vše může zvýšit riziko onemocnění. Onemocnět angínou, zánětem dutin nebo virózou uprostřed léta není nic ojedinělého. Zpomalení tempa také může odstartovat takzvanou nemoc volného času, kdy si přetížený organismus konečně povolí podlehnout infekci.

Ve všech těchto případech je dobré pomoci imunitě a dodat tělu enzymy zvenčí ve formě léku Wobenzym. Podporují oslabenou imunitu a působí proti zánětům.

Co si vzít na dovolenou?

Na dovolenou je výhodné si přibalit praktické balení Wobenzymu s 300 tabletami, které je malé, skladné a ideální na cesty a na sport. Pokud balení během dovolené nespotřebujete, přidejte ho po návratu domů do své domácí lékárničky.

Wobenzym pomáhá při léčbě různých zánětlivých onemocnění, urychluje hojení po úrazech a operacích a podporuje oslabenu imunitu, takže dříve či později určitě přijde vhod.

Užijte si Vaši dovolenou bez starostí a hlavně v pohodě a ve zdraví.

Wobenzym je tradiční lék z přírodních zdrojů k vnitřnímu užití. Pečlivě pročtěte příbalovou informaci. Konzultujte s lékařem na tel: 800 160 000/MUCOS Pharma CZ, s.r.o., Uhříněvecká 448, 252 43 Průhonice.

Související články