FACESTARKrásaUkaž své pravé já v letní soutěži s Chilly o celodenní styling

Ukaž své pravé já v letní soutěži s Chilly o celodenní styling

Chilly, přední značka v oblasti produktů intimní hygieny, s nadšením oznamuje mimořádnou příležitost pro ženy zvýraznit a oslavit svou krásu. Představuje soutěž o podtržení celkové vizáže se stylisty a focení s profesionálními fotografy. 

Tato exkluzivní soutěž, která běží od 1. 7. 2023 do 31. 8. 2023, nabízí dívkám a ženám šanci zvýraznit svou vnitřní krásu a sebevědomí. Tři výherkyně, které budou vylosovány 1. 8. 2023, se pustí do celodenního stylingu a focení v srpnu. Další tři výherkyně budou vybrány 1. 9.  2023 a v září se vydají na své dobrodružství.

foto archiv Chilly

Pravidla soutěže jsou jednoduchá: kupte si jakýkoliv produkt Chilly a nahrajte účtenku na www.chillysoutez.cz

Výherkyně nejprve pošlou své fotografie profesionálním stylistům a získají personalizované konzultace ohledně vizáže a přípravy na focení. Stylisté o výherkyně budou v domluvený termín pečovat celý den, nebude chybět profesionální vlasový styling, nalíčení a navržení vhodného oblečení. Jako třešnička na dortu bude následovat focení, ze kterého si výherkyně odnesou památku v podobě fotek. 

foto archiv Chilly

Cílem tohoto dne je, aby se výherkyně ve výsledném vzhledu cítila skvěle. Dostane příležitost zažít něco nezapomenutelného, vymanit se ze své komfortní zóny, vyjádřit své přirozené já a podtrhnout svou jedinečnou krásu.

foto archiv Chilly

Související články