FACESTARKrásaÚchvatné, sexy i bláznivé! Známe trendy v líčení pro nový rok

Úchvatné, sexy i bláznivé! Známe trendy v líčení pro nový rok

.<strong> Vyznavačky přirozeného vzhledu nadchne aktuální trend, kterému se přezdívá "no make-up make-up". Jinými slovy: vaše pleť, jen ještě hezčí. Měla by být sjednocená, projasněná, zářivá a svěží. K tomu všemu vám stačí tři přípravky – rozjasňující make-up nebo BB krém, lehký transparentní pudr a pudrový, krémový nebo tekutý rozjasňovač, který můžete nanést na spánky, hřbet nosu a horní ret.</strong><!–more–>
<h2>and<
Vyznavačky přirozeného vzhledu nadchne aktuální trend, kterému se přezdívá "no make-up make-up". Jinými slovy: vaše pleť, jen ještě hezčí. Měla by být sjednocená, projasněná, zářivá a svěží. K tomu všemu vám stačí tři přípravky – rozjasňující make-up nebo BB krém, lehký transparentní pudr a pudrový, krémový nebo tekutý rozjasňovač, který můžete nanést na spánky, hřbet nosu a horní ret.

<strong>Tip:</strong> Všechno začíná a končí u kvalitního podkladu. <a href="https://www.astorcosmetics.com/cs-CS/produkty/face/foundation/make">Skin Match Protect</a> od Astoru se dokonale přizpůsobí tónu pleti, hydratuje ji a přirozeně rozjasní, navíc má ochranný faktor 18.
<h2>and<
Nadpozemsky zářivá pleť je vám málo? Dodejte tváři extra lesk a svěžest pomocí jednoho z inovativních produktů, se kterými se v poslední době roztrhl pytel. Lesky už nejsou určené jen na rty, ale i na oči nebo tvář; v ideálním případě na všechno dohromady. Kdo chce vypadat jako z přehlídky, měl by je nanést na víčka, na vršky lícních kostí a do středu rtů.

<strong>Tip:</strong> <a href="https://www.maccosmetics.cz/product/13840/32245/produkty/make-up/oci/ocni-stiny/mac-studio-eye-gloss#/shade/Clear_As_Glass">MAC Studio Eye Gloss</a> v transparentním odstínu Clear As Glass má úžasnou texturu a vytváří skutečně "skleněný" vzhled. Nelepí a hodí se i na tvář nebo rty.
<h2>and<
Kdybychom měli vybrat jediný produkt, který bude v nadcházejícím roce dominovat, musela by to být tvářenka. Vyberte si sytě růžový odstín a nešetřete s ním – přesně tak to v poslední době dělají vizážisti na týdnech módy. Nosí se varianty kompaktní i pudrové, s matným i lehce třpytivým finišem. A pro ještě výraznější efekt můžete tvářenku smíchat s kapkou rozjasňovače.

<strong>Tip:</strong> V Nars jsou na tvářenky experti a jejich ikonický produkt pojmenovaný prostě <a href="http://www.sephora.cz/Liceni/Plet/Tvarenky/Tvarenka-Blush/P16602">Blush</a> by měl mít doma každý. Letos doporučujeme univerzálně lichotivý ostře růžový odstín Desire.
<h2>and<
80. léta jsou zpátky! Aspoň pokud můžeme soudit podle barevných stínů, kterými se to na světových týdnech módy jen hemžilo. Když říkáme barevné, myslíme opravdu barevné: fialové, zelené, sytě růžové, žluté i ve všech myslitelných pastelových tónech. Nebojte se jednotlivých barev ani jejich kombinací nebo je doplňte kontrastní barevnou řasenkou.

Tip: <a href="http://www.yves-rocher.cz/monopudrove_ocni_stiny">Pudrové oční stíny</a> od Yves Rocher mají praktické kompaktní balení, snadno se mezi sebou kombinují a seženete je hned ve 45 sytě barevných odstínech. My chceme úplně všechny!
<h2>and<
Černé linky jsou stále v kurzu, ty grafické a precizní ale vystřídala méně upravená, ale o to více šik rockerská varianta. Jak na to? Oči orámujte černou kajalovou tužkou – na horní víčko namalujte klasickou linku, spodní vybarvěte zevnitř. Pro lehce rozmazaný efekt pak linku rozetřete tenkým štětečkem; pro intenzivnější kouřový vzhled použijte široký štěteček nebo prsty.

Tip: Kajalová tužka na oči <a href="http://www.clinique.cz/products/1597/Makeup/Eyeliners">High Impact Custom Black Kajal</a> od Clinique má nebývale silnou pigmentaci a skvěle se s ní pracuje. Rozetřete ji ale rychle, než zaschne, pak už se ani nehne.
<h2>and<
…ovšem se svěžím nádechem. Rudé rty mají letos zase novou podobu, jsou zářivé, matné a namalované tak trochu ledabyle. Tak, jak je nosí stylové dámy z francouzských filmů. Zvlášť na jaro a léto vybírejte ze světlejších odstínů s oranžovým nebo růžovým nádechem. Kdo má chuť experimentovat, může červenou rtěnku ve středu rtů doplnit přímo sytě oranžovou.

Tip: Tekutá rtěnka <a href="http://www.sephora.cz/Liceni/Rty/Rtenky/Cream-Lip-Stain-Tekuta-rtenka/P407019">Cream Lip Stain</a> od Sephory má vyživující složení, sametový finiš a dlouhou výdrž. Opravdu trendy budete s odstínem Always Red, který se hodí na jakoukoli příležitost.
<h2>and<
Za jedním z nejbláznivějších aktuálních trendů stojí vizážistka Pat McGrath, která se rozhodla najít způsob, jak propojit rtěnku a zářivé třpytky tak, aby byl vzhled nositelný, neškrábal a neopadával. Svou sadu produktů nazvala 004 Glitter Lip Kit a poprvé ji představila na loňské přehlídce módního domu Versace. Spustila hotovou mánii – letos by měl třpytivé rty vyzkoušet každý!

Tip: Vynález Pat McGrath je sice beznadějně vyprodaný, ale nahradit ho můžete barevnou metalickou rtěnkou, která už třpytky obsahuje. Třeba modrou <a href="http://www.nyxcosmetics.cz/cs_CZ/rty/rtenky/wicked-lippies/NYX_165.html?cgid=lipstick">Wicked Lippie</a> od Nyx Cosmetics..

Související články