Ty nejlepší vánoční dárky pro technické nadšence. Vyberete si?

foto archiv freepik.com

Vánoce se nezadržitelně blíží. I v tomto období na poslední chvíli se dá ale sehnat spousta zajímavých vychytávek, které udělají radost každému technickému nadšenci. Výběr dárků pro technické nadšence může být ale pěkný oříšek, nabídka je totiž rozmanitá. K mání jsou dárky i za tisíce. Co tedy vybrat?

Televizor Philips Performance Series – the one, který má všechno

Televizor Philips PUS8506 vznikl na základě přání a požadavků zákazníků. Může se pochlubit vyváženým poměrem ceny a výkonu. Nabízí úžasně ostré rozlišení Ultra HD nebo třístranný Ambilight, který rozzáří prostor za televizorem barvami.

Televizor Philips Performance Series – the one.

Díky tomuto působivému efektu opticky rozšiřuje obraz i mimo rámeček televize, a navíc šetří vaše oči. Na chytré televizi Philips PUS8506 s Androidem můžete zdarma stahovat a hrát hry, využívat oblíbené aplikace nebo ji jednoduše propojit se svým telefonem.

Nejlevnější OLED s Ambilightem

Pro příznivce Ambilightu připravil Philips nejlevnější OLED série 706, který ovšem nabízí obrazovou kvalitu srovnatelnou s mnohem dražšími modely. Maximální jas 900 nitů, Ultra HD rozlišení a podpora HDR formátů Dolby Vision, HDR10+/HLG.

Maximální jas 900 nitů, Ultra HD rozlišení a podpora HDR formátů Dolby Vision, HDR10+/HLG.

Patentovaný procesor Philips P5 s prvky umělé inteligence vylepšuje obraz z jakéhokoli zdroje. Nabízí lepší ostrost, přesnější barvy a odstíny pleti a lepší kontrast pro všechny zdroje. Chytrý systém Android TV s širokým výběrem aplikací, nově včetně oblíbené O2 TV. Televizory mají připojení HDMI 2.1 s VRR, kompatibilitu a nejnižší latencí ze všech řad OLED 2021.

Lepší ostrost, přesnější barvy a odstíny pleti a lepší kontrast pro všechny zdroje to je nová OLED televize Philips série 706.

55″ model 55OLED706 je možné pořídit pod 30 000 Kč, 65″ varianta poté stojí kolem 40 000 Kč.

Obraz a zvuk jako v kině

Díky televizoru Philips OLED+986 se každý obývací pokoj snadno promění v dějiště sledovaného filmu. Kontrast, jas a barvy neztrácí na kvalitě a odpovídají tomu, jak je viděl režisér. Dokonalý zvuk nabízí samostatný reproduktor z dílny legendární značky Bowers & Wilkins, který při přehrávání skladeb navodí atmosféru živého koncertu. Celý zážitek ještě podtrhuje čtyřstranné promítání barev na zeď. Další formy zábavy nabízí zabudovaný obchod Google Play a galerie aplikací Philips. Televizor Philips OLED+986 slibuje nekonečné hodiny zábavy podpořené bezchybným obrazem a zvukem.

Nechte se obklopit magickou technologií Ambilight, uchvátit prostorovým zvukem Bowers & Wilkins díky televizi Philips OLED 65OLED986/12.

Sportovní sluchátka, která nechávají uši volné

Tato sluchátka jsou stvořená pro aktivní život. Na rozdíl od tradičních sluchátek založených využívá bezdrátový model TAA6606 technologii kostního vedení, která přenáší zvukové vibrace do ucha přes lícní kosti uživatele, což umožňuje poslouchat vysoce kvalitní hudbu, zatímco uši mohou volně naslouchat zvukům v pozadí, zejména v rušném prostředí. Sluchátka jsou voděodolná a bytelná, aby zvládla i drsnější zacházení.

Sportovní sluchátka, která nechávají uši volné. Cena od 3 899 Kč.

Karaoke sada – zpívejte si

Zpívejte do mikrofonu jako opravdová superstar. S bezdrátovým Bluetooth reproduktorem s mikrofonem Philips TAS4405N může malý umělec zpívat své oblíbené písničky s doprovodem hudby nebo vyprávět vtipy či příběhy pro široké publikum bez obav, že by ho někdo pořádně neslyšel. Tato sada umožňuje vše nahrávat na kartu micro SD, přenést do počítače a kdykoli znovu přehrát. Ovládání a párování mikrofonu je velmi snadné.

Bluetooth reproduktor s mikrofonem Philips TAS4405N Cena od 1 049 Kč.

Bezdrátová sluchátka Philips Fidelio L3

Bezdrátová náhlavní sluchátka Philips Fidelio L3 pokračují v tradici výrobků Fidelio, které se vyznačují špičkovým zvukem.

Sluchátka Fidelio L3 nabízejí jedinečnou kombinaci zvukového výkonu, pasivního a aktivního potlačení hluku a luxusního provedení.

Model L3 nabízí také vynikající výdrž baterie s 35 hodinami přehrávání – 30 hodin s nepřetržitě zapnutým ANC – a možnost velmi rychlého nabíjení, kdy 15 minut nabíjení zajistí dalších šest hodin používání prostřednictvím dodávaného kabelu USB-C.

Bezdrátová sluchátka Philips Fidelio L3 Cena od 7 309 Kč – až po 7 854 Kč.

Prémiový soundbar Fidelio B97

Philips Fidelio B97 je štíhlý soundbar s vícekanálovou konfigurací 7.1.2, obsahující jak speciální měniče Dolby Atmos Elevation, tak technologii Philips Fidelio’s Surround-on-demand.

Surround-on-demand u soundbaru B97 zahrnuje dva oddělitelné bezdrátové reproduktory, které fungují jako součást levého a pravého kanálu, pokud jsou umístěny hned vedle soundbaru nebo jako vyhrazený levý a pravý prostorový kanál, pokud jsou umístěny odděleně od soundbaru v místnosti. To vše pro skutečně pohlcující zvukovou produkci filmů.

Philips Fidelio B97 je štíhlý soundbar s vícekanálovou konfigurací. Cena od 30 190 Kč.