FACESTARNezařazenéTrefa do černého: Tři nejpraktičtější dárky, se kterými nešlápnete vedle!

Trefa do černého: Tři nejpraktičtější dárky, se kterými nešlápnete vedle!

Černá barva je nadčasová, luxusní a elegantní, takže dárky v této barvě jsou trefou, ano, do černého! Vybrali jsme pro vás dárky, které vám skvěle poslouží jako inspirace. Nová edice WMF v černém matném designu potěší každého, kdo si potrpí na novinkách ve světě pomocníků do kuchyně.

Vrchol odolnosti a výkonu

Tato luxusní edice nabízí rychlovarnou konvici WMF KITCHENminis®, v kompaktním designu, která představuje vrchol odolnosti a výkonu. Disponuje výkonem 1800 W, objemem 0,8 litru a nerezovým topným tělesem, které zajišťuje i ohřátí malého množství vody, ideální pro ty, co pospíchají do práce a nechtějí čekat na ohřátí celého objemu.

Rychlovarná konvice WMF KITCHENminis®, v kompaktním designu, která představuje vrchol odolnosti a výkonu.

Konvice je vybavena i praktickými funkcemi, jako například otevírání jednou rukou stisknutím tlačítka, snadno čitelnými vnitřními ukazateli hladiny vody a vylepšenou bezpečnostní funkcí včetně automatického vypnutí při varu. Matný černý nerezový plášť přispívá k vysoké životnosti a výkonu, jeho design nadchne každého, a navíc zapadne do jakékoli kuchyně.

Dalším skvělým produktem v edici je stolní mixér WMF KITCHENminis®, který se postará o lahodné ranní smoothie na cestu do práce, do školy nebo na výlet. Jako i všechny ostatní produkty je také vyroben z matně černé nerezové oceli a v kompaktním designu, aby ve vaší kuchyni nezabíral příliš mnoho prostoru. Je vybaven dvěma praktickými nádobami na mixování, které fungují také jako lahve s utěsněnými šroubovacími víčky. Vysoce výkonný mixér s technologií WMF Perfect Cut zaručuje dokonalé drcení všech vašich oblíbených surovin, a dokonce i ledu pro osvěžení v teplejších měsících. 

Smoothie mixér WMF

Poslední novinkou v této edici je topinkovač XXL KITCHENminis® – správný den totiž vždy začíná skvěle upečeným toustem. Disponuje dlouhým slotem pro přípravu i těch největších krajíců pečiva, je prostorově úsporný a je vybaven chytrým designem, který má úzký a kompaktní tvar, do kterého se ale přesto vejdou dva XXL krajíce chleba. Vychutnejte si křupavý toust přesně tak, jak ho máte rádi.

Topinkovač XXL KITCHENminis® disponuje dlouhým slotem pro přípravu i těch největších krajíců pečiva.

Topinkovač XXL KITCHENminis® nabízí 7 nastavitelných stupňů opékání a je vybaven funkcí centrování pro dokonale rovnoměrné výsledky na obou stranách. Jako ostatní z produktů zapadne do kterékoli kuchyně a bude vám na denní bázi dělat radost.

foto archiv WMF

Související články