FACESTARKrásaTip na originální dárek pro muže: pro jeho styl a střih

Tip na originální dárek pro muže: pro jeho styl a střih

Dárek pro muže k Vánocům by měl být praktický, romantický a hlavně orinální. Pokud stále nevíte, jaký vybrat k Vánocům vašemu partnerovi, vyberte zastřihovač vousů a vlasů.

Je váš partner jak se říká elegantně zarostlí? Právě on by se o vousy měl náležitě starat. Pro moderní muže, kteří dbají o svůj vzhled, je skvělou variantou zastřihovač vousů. Kvalitní a přesný střih bude příjemnější a uvidíte, že váš partner či manžel bude vánočním dárkem doslova nadšený. Pojďte si vybrat.

Denní péče

Pokud potřebujete mít po ruce zastřihovač každý den, je třeba volit takové, které se nabijí rychle, některé navíc zobrazují i procento nabítí pro samotné použití. Zastřihovač Rowenta Selectium (TN9460F4), se postará o precizní úpravu všech typů vlasů a vousů! Je výjimečný svými 14 nástavci, které dostanou pod kontrolu nejen vlasy a vousy, ale i ty nejmenší chloupky na těle. Zastřihovač disponuje nástavcem pro pohodlné holení pokožky, který ji chrání před podrážděním, a přesto ji učiní dokonale hladkou. Navíc je vybaven dvěma čepelemi, které zajistí vysoce přesnou úpravu.

Je tak perfektní pro detaily jako je vykreslení linií nebo styling knírku či kotlet. Zbaví vás nehezkých chloupků v nose či uších za pomocí vhodného nástavce. Zvláště velká čepel na vlasy a tradiční čepel na vousy zaručí naprosto dokonalé výsledky. Čepele jsou vyrobeny s životností po dobu až 15 let. Selectium můžete vzít do sprchy – díky technologii Wet&Dry je 100% vodotěsný.

Při úpravě jakkoli hustých vousů nešlápnete vedle ani se zastřihovačem Rowenta Advancer (TN5241F4), který zaručí skvělé výsledky díky technologii samoostřících čepelí z prvotřídní nerezové oceli, vysoce přesnou úpravu detailů a dlouhou výdrž baterie. Na jedno nabití dokáže fungovat až po dobu 120 minut. Díky extrémně výkonnému motoru je efektivní zastřižení jedním tahem jistotou. Rychlost motoru lze nastavit podle představ a hustoty vlasů a vousů, od rychlosti 1 po Turbo (6500 rpm).

Zastřihovač disponuje celkem třemi nastavitelnými hřebenovými nástavci na vlasy pro různé délky (od 3 až 30 mm nebo dokonce od 1 do 15 mm) s přesností nastavení na 1 mm.

Zastřihovač disponuje celkem třemi nastavitelnými hřebenovými nástavci na vlasy pro různé délky (od 3 až 30 mm nebo dokonce od 1 do 15 mm) s přesností nastavení na 1 mm.

Všestrannost v úpravě platí i pro zbrusu nový Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert (TN6200F4), se kterým bude mít váš partner či manžel svůj styl maximálně pod kontrolou, od hladkého oholení po středně dlouhé vousy. Zastřihovač je extrémně ostrý, přesný a nepostradatelný.

Samoostřící titanové čepeli vydrží opravdu dlouho: Břity jsou vyrobeny s životností po dobu až 15 let.

Hybridní zastřihovač Forever Sharp Ultimate Xpert disponuje třemi specializovanými nástavci na vousy – precizní holící strojek pro detailní lemování (0 mm), čepel Forever Sharp a tradiční čepel pro středně dlouhé vousy. V balení je také sedm hřebenovitých nástavců pro délku vousů od 0,4 mm do 17 mm a nový gumový nástavec, který usnadňuje oholení tváře i těla, zmírňuje riziko pořezání a podráždění pokožky účinně zabraňuje (není určen pro citlivou oblast třísel a podpaží). 

V balení je sedm hřebenovitých nástavců pro délku vousů od 0,4 mm do 17 mm a nový gumový nástavec, který usnadňuje oholení tváře i těla, zmírňuje riziko pořezání a podráždění pokožky účinně zabraňuje.

Zastřihovač je vybaven ukazatelem stavu baterie, který vám umožní před každým holením zkontrolovat jeho nabití. 

Má svůj styl

Zastřihovače z řady Style sednou každému  muži, který se stará o své zdraví a tělo – když jste ve formě, zvládnete totiž absolutně všechno. I to, co se může zdát nemožné.

Rowenta Forever Sharp Comfort (TN6040F4) je všestranným pomocníkem pro každého muže, který si potrpí na dokonale upravené vousy. S novým nástavcem na holení těla navíc zvládne i úpravu téměř všech chloupků na těle. Díky optimální účinnosti a pohodlnějšímu skluzu je riziko pořezání a podráždění pokožky znatelně menší.

Zastřihovač zaručí vždy dokonalé výsledky téměř bez námahy! Opravdu precizní tvarování i na těžko dostupných místech je podpořeno speciálně zkonstruovanou profilovanou čepelí, která je navíc oboustraná a nabízí tak výbornou viditelnost a dokonalou kontrolu. Manipulaci výrazně usnadňuje také benefit holení oběma směry. Vysoce kvalitní nerezové břity s titanovým povrchem není třeba nikdy měnit.

Strojek lze nabíjet přes USB kabel, nemusíte tedy s sebou na cesty brát zbytečné nabíječky navíc! 

Další výhodou zastřihovače je, že si poradí s úpravu třídenního strniště, kratších vousů nebo dokonce hustých desetindenních vousů – součástí balení je 5 hřebenových nástavců pro zastřižení o jakékoli délce (1-2-3-5-6 mm). Zároveň vás jistě potěší dlouhá provozní výdrž, lithium-iontová baterie zajistí nepřetržité zastřihování vousů až po dobu 120 minut a rychlonabíjení za pouhé 4 minuty pro jedno kompletní oholení. 

Denní rituál

Nedá váš partner dopustit na svůj denní rituál? V takové případě volte zastřihovač Rowenta Advancer (TN5221F4) se stabilním výkonem a širokou řadou velmi přesných nastavení pro rychlou a dokonalou úpravu. Zastřihovač má totiž celkem 45 délek zastřihování (od 0,5 mm** do 30 mm) s přesností nastavení na 1 mm. Dokonalou úpravu zvládne jedním tahem díky vysoce výkonnému motoru, podle hustoty vlasů stačí zvolit rychlost od 1 po Turbo (6500 rpm).

Rowenta Advancer je vybaven indikátorem baterie, takže je vždy přesně vidět, jak dlouho zastřihovač ještě vydrží.

Multifunkční zastřihovač má čepele vyrobené s životností po dobu až 15 let* a je vybaven celkem třemi hřebenovými nástavci na vlasy, se svým protinárazovým pouzdrem si ho může vzít s úplným klidem, jak na hardcore trek, tak na jakoukoli jinou dlouhou cestu.

Rowenta Selectium (TN9440F4) je skvělým pomocníkem pro všechny, kteří si potrpí na dokonale upravené vlasy a vousy. Výkonné 10v1 pro neomezené možnosti úpravy! Je dokonce vybaven i nástavcem pro zastřihování chloupků v nose a uších. Ten zajistí bezbolestné zastřižení díky systému rotačních čepelí.

Zastřihovač disponuje indikátorem stavu baterie, je také vybaven holícím nástavcem pro holení do hladka. Se vždy naostřenou čepelí, díky samoostřící technologii, dokonale zastřihne i ty nejhustší vlasy a vousy. Stylový plnovous s precizní úpravou na tvářích, čerstvě zastřižené vlasy nebo dokonale upravené chloupky na těle, tento pomocník s nástavci na téměř všechny úpravy odvede veškerou práci! 

Vím, co chci – je tohle právě motto vašeho partnera či manžela? Pokud ano, styl Easy je ten pravý. 

Hybridní zastřihovač Rowenta Forever Sharp 3v1 (TN6000) je všestranný a voděodolný, s technologií Wet&Dry. Je vybaven nástavci (1, 3 a 5 mm), které se postarají o zastřihávání, tvarování i holení. Bez nástavce je délka zastřižení na 0,4 mm. Jeho extrémně ostré oboustranné čepele zajistí přesné a dokonalé výsledky. Vysoce kvalitní břity ze 100% nerezové oceli jsou samoostřící, bez nutnosti výměny, což ocení zejména vaše peněženka a jejich životnost je až 15 let*!

Na jedno zastřižení jej díky funkci rychlonabíjení s použitím USB kabelu lze dobít za neuvěřitelné 4 minuty!

Zastřihovač vydrží až 120 minut bez dobíjení, což představuje asi dva měsíce běžného provozu a přibližně 26 kompletních zastřižení.  

Kontrast silných a hustých vousů s hladce upravenou tváří zajistí Rowenta Nomad Easy (TN2300F1). Zastřihovač, který má vysoce kvalitní břity a až šest délek zastřižení. Je také vybaven samoostřící technologií. 

A pokud zkrátka potřebuje mít vždy přesně upravené vlasy, vousy, tvář i tělo – optimálním řešením je všestranný zastřihovač Rowenta Trim&Style 13v1 (TN9140F4) s vysokorychlostním motorem (6500 rpm) a čepelí s titanovým povrchem. S tímto vybaveným 13v1 budete mít svůj styl absolutně pod kontrolou. Nechtěných chloupků v nose a uších zbaví absolutně bezbolestně se systémem rotačních čepelí a dokonale hladkého těla dosáhne s doplňkovým holícím strojkem na tělo.

Multifunkční zastřihovač umožňuje používaní i ve sprše díky technologii Wet&Dry a poskytuje tak lepší hygienu při holení všech partií

Efektivní zastřižení jedním tahem zajišťuje vysokorychlostní motor (6500 rpm) – zaručí dokonale hladké výsledky a šetří čas. Výbava pro úpravu vlasů, 6 fixních hřebenových nástavců (3-6-9-12-15-18 mm), nabízí řadu alternativ úpravy účesu! Minimální délka délka zástřihu bez hřebenového nástavce: 0,5mm. 

Související články