FACESTARZdravíTerapie reiki: Cesta, jak změnit svůj osobní život a uzdravit duši!

Terapie reiki: Cesta, jak změnit svůj osobní život a uzdravit duši!

Jana Militká již více než 15 let pomáhá těm, kteří jsou ochotni na sobě pracovat, změnit sebe, styl svého života a způsob myšlení. Svým klientům pomáhá nejen po stránce fyzické, ale především po stránce psychické. Při své práci kombinuje různé metody, aby bylo dosaženo co největšího efektu při řešení klientova problému. Cílem její práce je nejen pomoci klientům s jejich aktuálním problémem, ale v případě zájmu je i naučit pracovat s energiemi, aby příště žádný vnější zásah nepotřebovali a dokázali si pomoci sami.

Jano, jaké okolnosti vás přivedli k vašemu poslání?

Kdysi jsem byla na doporučení kamarádek u jedné kartářky. Všem kamarádkám řekla, kdy potkají svého muže, kdy se vdají a kdy budou mít děti. Když jsem k ní přišla na návštěvu já, k mé nespokojenosti celý čas mluvila jen o tom, abych si našla svou cestu při práci s energiemi, ať už je to léčení, práce s kartami nebo učení ostatních. Byla jsem hodně zklamaná, měsíc mi náš rozhovor vrtal hlavou, ale pak jsem se rozhodla a našla si své mistry. Dnes jsem jí vděčná za to, že mě takto popostrčila.

Co všechno konkrétně dnes pro své klienty nabízíte?

Klientům nabízím různé terapie – rekonektivní terapii, reiki terapii, práci s kyvadlem, čištění vztahů a negativních programů pomocí svíček, ale i kurzy – reiki, čtení z ákášických záznamů, práci s tělovými svícemi nebo pořádáme rituály při novoluní.

Mnoho lidí se domnívá, že reiki ovlivňuje „pouze“ zdraví člověka. Ono má však mnohem širší záběr…

Ano, reiki je spojováno především se zdravím člověka, posíláním energie na bolest. Málokdo ale ví, že pomocí reiki si můžeme doslova programovat svůj život. Energii reiki můžeme posílat nejen do současnosti, ale i do minulosti nebo do budoucnosti. Kromě toho se na našich kurzech učíme pracovat s mantrami, tvořit je a také uvolňovat bloky na páteři, aby energie v našem těle mohla volně plynout. Chce-li někdo změnit svůj život, reiki je jeho cesta.

Povíte nám nějaký příběh z vaší praxe?

Příběhů je mnoho, jsem vděčná všem svým klientům za zpětné vazby. Asi nejkrásnější moment byl, když za mnou přišla maminka se svým synem, že koktá. Řešili vše několik let klasikou západní medicínou, ale bez úspěchu. Rozhodli se pro alternativní léčbu, zkoušeli homeopatii, různé léčitelé, ale nedařilo se. Díky tomu, že se sestrou načítáme z ákášických záznamů, se nám podařilo zjistit, že je třeba nejdříve vyčistit několik programů u maminky, pak teprve u syna. Dnes syn mluví plynně, bez jakéhokoliv koktání nebo zadrhávání.

Můžete posílat reiki i sama sobě?

Ano, proto se reiki i učíme. První se učíme pomáhat sami sobě. Jedině když my jsme v souladu sami se sebou, můžeme pracovat s ostatními.

Máte překrásné vlasy, které jsou nejen korunou krásy, ale také fyzickým projevem intuice. Jakým způsobem o ně pečujete?

Vlasy jsou naší důležitou vizitkou. Co se týká stříhání, nechávám si je zastřihávat jednou v roce, v období, kdy je dorůstající Luna v Lvu či Panně, vlasy pak rostou rychleji a krásně houstnou.

Kromě toho mám ráda kvalitní přírodní produkty. Dlouho jsem hledala značku, která je bez parabenů, silikonů, minerálních olejů, SLS a živočišných surovin. Nakonec jsem ji našla – španělskou kosmetiku Mussa. Na vlasy používám Revitalizační šampon a Revitalizační kondicionér. Navíc miluji vůni banánů, takže tato kosmetika pro mě byla volbou číslo jedna.

Jakým způsobem vy sama relaxujete?

Přiznám se, že moc volného času nemám, ale ve volné chvíli maluji energetické obrazy. Klient si vybere obraz nebo zadá barevnost obrazu, namaluji ho a pak ho naprogramuji podle klientova přání například na klidný a harmonický domov, na lásku, na zdraví, podle klientových potřeb. Obraz pak v místnosti, kde visí, působí naprogramovanými energiemi.

Jaké je vaše životní motto?

Zhluboka se nadechni. Je to jen špatný den, nikoli špatný život,Jonny Dep.

Jana Militká 

Již více než 10 let pomá těm, kteří jsou ochotni na sobě pracovat a změnit sebe, styl svého života či způsob myšlení. Svým klientům pomáhá nejen po stránce fyzické, ale především po stránce psychické. Díky harmonizaci vztahů a odstranění různých bloků dochází následně i k uzdravení těla. Při své práci kombinuje různé metody, aby bylo dosaženo co největšího efektu při řešení daného problému. 

foto archiv Jana Militká

www.magickekyvadlo.cz

Související články