FACESTARSex a vztahyStředa, sexu třeba! Důvod, proč je důležité plánovat styk ve vztahu

Středa, sexu třeba! Důvod, proč je důležité plánovat styk ve vztahu

Může za to moje plné pracovní vytížení, dlouhá pracovní doba mého muže a čas, který věnujeme svým dvěma dětem. Pauzy mezi chvilkami manželského potěšení se pak někdy protáhnou i na několik týdnů. Z poloviny jsou to navíc rychlovky před spaním, protože na víc nám nezbývá energie.

Cítila jsem se trošku trapně – já, expert na erotické pomůcky, jsem sama měla sex sotva jednou do měsíce. Klientky ode mě vyzvídají, jak mít lepší sex a více orgasmů. Co jsem to za experta, když sama nedělám to, o čem mluvím? Cítila jsem se jako podvodník.

Jednou, když jsme se večer dívali na film, jsem svému muži řekla, že bychom si měli sex plánovat. A protože je ten typ muže, se kterým je vždycky snadné vyjít, s mým návrhem souhlasil. Aby ne. Který muž by si nechal ujít pravidelný sex? Prošli jsme diáře a stanovili den D – pátek. Dokonce jsem to napsala i do Google kalendáře.

Když přišel náš první pátek, dali jsme si pivo a pustili film, který nás měl trošku na nadcházející událost připravit. Jakmile film skončil, manžel začal tradičními polibky. A co se dělo pak…

Ušetřím vás detailů, protože žádné nebyly. Celý večer jsem sabotovala, protože jsem nemohla vystát ten tlak na výkon. Totálně jsem selhala. Plánovat sex byl můj nápad a já jsem nedokázala dodržet svou část dohody. To bylo poprvé a naposledy, co jsem plánovala sex se svým mužem. Raději se budu držet rychlovek a spontánních hrátek pod dekou. Je to tak příjemnější.

A co vy, jak je to u vás, taky plánujete nebo je to vám to jedno?

Související články