Středa, sexu třeba! Důvod, proč je důležité plánovat styk ve vztahu

Může za to moje plné pracovní vytížení, dlouhá pracovní doba mého muže a čas, který věnujeme svým dvěma dětem. Pauzy mezi chvilkami manželského potěšení se pak někdy protáhnou i na několik týdnů. Z poloviny jsou to navíc rychlovky před spaním, protože na víc nám nezbývá energie.

Cítila jsem se trošku trapně – já, expert na erotické pomůcky, jsem sama měla sex sotva jednou do měsíce. Klientky ode mě vyzvídají, jak mít lepší sex a více orgasmů. Co jsem to za experta, když sama nedělám to, o čem mluvím? Cítila jsem se jako podvodník.

Jednou, když jsme se večer dívali na film, jsem svému muži řekla, že bychom si měli sex plánovat. A protože je ten typ muže, se kterým je vždycky snadné vyjít, s mým návrhem souhlasil. Aby ne. Který muž by si nechal ujít pravidelný sex? Prošli jsme diáře a stanovili den D – pátek. Dokonce jsem to napsala i do Google kalendáře.

Když přišel náš první pátek, dali jsme si pivo a pustili film, který nás měl trošku na nadcházející událost připravit. Jakmile film skončil, manžel začal tradičními polibky. A co se dělo pak…

Ušetřím vás detailů, protože žádné nebyly. Celý večer jsem sabotovala, protože jsem nemohla vystát ten tlak na výkon. Totálně jsem selhala. Plánovat sex byl můj nápad a já jsem nedokázala dodržet svou část dohody. To bylo poprvé a naposledy, co jsem plánovala sex se svým mužem. Raději se budu držet rychlovek a spontánních hrátek pod dekou. Je to tak příjemnější.

A co vy, jak je to u vás, taky plánujete nebo je to vám to jedno?