FACESTARMódaSpodní prádlo postavě pomůže: Tohle přesně o Vás prozradí!

Spodní prádlo postavě pomůže: Tohle přesně o Vás prozradí!

Právě to však může odhalit některé důležité stránky vaší osobnosti. Jste připravena zjistit, co o vás vypovídá spodní prádlo, které nosíte?

Klasické bavlněné kalhotky

Ze všeho nejraději se smějete, což je skvělé, protože váš nádherný úsměv přináší dobrou náladu všem okolo. Jako dítě jste se vždy snažila, aby se všichni kolem zapojili do kolektivu, a tahle povaha vám vydržela dodnes. Jste milá, empatická osoba. Když vaši přátelé potřebují poradit, jdou hned za vámi. Vědí totiž, že budete upřímná a zároveň citlivá.

zdroj: freepik

Šortkové kalhotky (s nohavičkou)

Máte ráda přátelské objetí a vždy se identifikujete s moudrými kamarádkami z romantických filmů. Když jsou vaši přátelé v nesnázích, jste první, kdo jim spěchá na pomoc. Umíte dobře hospodařit s penězi, ale občas ztrácíte přehled o čase a často chodíte pozdě. Máte ovšem krásný úsměv a spoustu pozitivní energie, takže vám to každý rád odpustí.

Kalhotky s vysokým pasem

Když máte na vybranou, dáte před sklenicí piva přednost koktejlu z whisky. Často máte pocit, že jste se narodila ve špatné době. Pokud jde o popkulturu, ráda byste dnešní celebrity a jejich praštěná představení nahradila starými dobrými hollywoodskými hvězdami. Používáte nadčasovou červenou rtěnku, která vám dodává pocit výjimečnosti.

Tanga

Jste velmi ambiciózní. Jakmile se zaměříte na nějaký cíl, ať už je to věc vaší kariéry nebo osobního života, nic vám nezabrání ho dosáhnout, ani když to pro vás znamená určitý diskomfort. Toto nadšení máte vyvážené s láskou k rodině a přátelům, kteří neznají kromě vás nikoho, kdo má věci tak dobře v životě srovnané.

Krajkové prádlo

zdroj: freepik

Do všeho, co děláte vkládáte nebývalou eleganci. Vaší ikonou je Sophia Loren, ale přesto raději jdete svou vlastní cestou, než byste někoho následovala. Vyznáváte rovonováhu mezi praktičností a stylem. Nikdo vás nenachytá na deseticentimetrových podpatcích, pokud nejsou pohodlné.

Spodní prádlo s nápisem

Máte pořád stejně energie, jako jste měla ve dvaceti letech. Lidé o vás často mluví jako o živé, roztomilé, obdivuhodné dámě. Naoko vás to rozčiluje, ale v skrytu duše vám to lichotí. Ráda posloucháte rádio a díky tomu znáte nazpaměť alespoň polovinu textů oblíbených písniček. Ještě nikdy jste nepotkala psa, kterého byste nechtěla mít doma.

Babičkovské kalhotky

Nikdy se nevzdáte pohodlného oblečení ve jménu stylu. Občas si vezmete šaty, ale musí být naprosto pohodlné a nesmí být příliš drahé. Ráda ovšem utrácíte za pěkně naaranžované zákusky.

Bombarďáky

Buď milujete starobylý styl, nebo jste se narodila v devatenáctém století, kdy právě takové prádlo letělo.

Související články