FACESTARSex a vztahySe kterými celebritami byste chtěla strávit noc? A co na to Váš...

Se kterými celebritami byste chtěla strávit noc? A co na to Váš partner?

Nedávno toto téma přišlo na přetřes během dámské jízdy, kdy jsme si s několika kamarádkami vyrazily na večeři. Kolem těch seznamů se pak točila veškerá konverzace. Každá z nás se o svůj seznam podělila a já se ho rychle snažila vymyslet. Nikdy jsem si totiž takový seznam neudělala.

Navzájem jsme se škádlily některými jmény, co se v seznamech objevovaly, a byla to legrace. Překvapivě ne všichni muži na seznamu mých kamarádek jsou podle zaběhaných představ sexy. Vybíraly jsme je podle vzhledu, chytrosti, a dokonce podle smyslu pro humor. Vybraní muži nemuseli splňovat vše.

Náš vkus se různil, ale všech pět se nás shodlo na Seanu Connerym. Ten je jako dobrý víno. Kdybychom se ocitly v takové situaci s ním, ani jedna z nás by nezaváhala. I když můj muž se do jedné celebrity zamiloval, nikdy jsme o hvězdách, se kterými bychom toužili být v posteli, nemluvili. On ví o mé posedlosti Neilem Patrickem Harrisem, ale povídat si o románku s celebritou? Na to nikdy nedošlo.

Tak jsem prostě vzala telefon a svému muži hned v tu chvíli zavolala.

„To ti jako mám teď hned říct pět celebrit?“

Nejdřív jsme stanovili základní pravidla: Musí to být celebrity opačného pohlaví a musí být heterosexuální? To jsou důležité otázky, když na seznamu může být jen pět jmen.

Myslím, že jeho zaváhání (kromě toho, že jsem mu tu otázku položila, když byl v práci) ukázalo obavy, co si budu o jeho seznamu myslet. Vlastně jsem se během té večeře s kamarádkami cítila úplně stejně. Když jsem zmínila Shemara Moorea z Myšlenek zločince, holky se mi smály. Co jsem měla říct? Prostě vypadá dobře! Za svým rozhodnutím umístit ho na seznam si stojím.

Podělit se o ten seznem s manželem byl dobrý nápad a rozvinula se tak docela zábavná debata. Je ovšem zajímavé, jak se náš vkus po dvanácti letech manželství změnil. Před několika lety manželův žebříček vedla Michelle Gellar. Teď je to Maggie Q ze seriálu Stalker a Michaela Conlin ze Sběratelů kostí.

A u mě je na seznamu pořád Sean Connery a taky moje velká láska Neil Patrick Harris. A pak mám jednu ženskou lásku, a to je Padma Lakshmi. Úžasná zábavná žena, která má ráda dobré jídlo. Jo!

A kdo je na vašem seznamu celebrit?

Související články