FACESTARKrásaRuce jsou naše vizitka: Jak o ně v zimě pečovat?

Ruce jsou naše vizitka: Jak o ně v zimě pečovat?

Chladný vzduch, horká i ledová voda, mýdlo, umývání nádobí… Tomu všemu musí naše ruce umět čelit a také vypadat stále bezchybně.  

Faktem zůstává, že pokožka na rukou nepodléhá tolik podráždění, citlivosti či hormonálním výkyvům, jako se to děje na obličeji. Jenomže vzniku pigmentací a ochabování vzdoruje přibližně stejně těžko. Takže tím, že přelstíte projevy stáří ve tváři, nemáte ještě zdaleka vyhráno! Další zmiňovaná indicie může vaši strategii dočista zhatit.

Děsí vás pouhá myšlenka, že byste ke všem rituálům péče o pleť, vlasy, tělo atp. měla přidat ještě další hodinku manikúry? Můžeme vás uklidnit, že ruce se dokážou odvděčit i za poměrně obyčejné používání krému po každém umytí. Při jeho výběru je dobré zohlednit aktuální stav pokožky, věkovou kategorii, roční období nebo také míru namáhání.

Jakmile ovšem pocítíte, že by ruce zasloužily ještě větší pozornost, než jim může dopřát krém, nasadťe, ve dvoutýdenních intervalech,teplou olejovou lázeň (cca na 10 min) a po ní ještě peeling. Pokožka se tím změkčí, zbaví šupinek a připraví na další, intenzivní výživu.

Jedinečná receptura založená na obsahu cenných přírodních ingrediencí napomáhá prokrvení, dokonale odstraní odumřelé buňky a nečistoty a zanechá pokožku sametově jemnou, pečlivě vyživenou, mladistvě zářivou a nádherně provoněnou svěží ovocnou meruňkovou vůní. Bez obsahu barviv a konzervantů.

Stačí kapka oleje

Čisté a jemné ruce s upravenými nehty přitahují pozornost a jsou naší vizitkou. Jedinečná olejová péče založená na obsahu cenných rostlinných ingrediencí napomáhá zpevnění a výživě křehkých nehtů a zjemnění nehtové kůžičky.

Výjimečná kombinace regeneračních olejů z mandlových, meruňkových a hroznových jader, obohacená o zklidňující a hojivý panthenol, posilující citronový a levandulový esenciální olej a vitamín E přináší intenzivní péči pro pevné a krásné nehty.

Pro optimální účinek podpořte působení rostlinných ingrediencí prokrvující masáží nehtů a nehtového lůžka během aplikace oleje a používejte dlouhodobě, minimálně 1x týdně.

Zázračný elixír 

Intenzivní elixír na ruce je ideální péčí pro pokožku rukou, která je denodenně namáhána nepříznivými vlivy vnějšího prostředí a častým kontaktem s vodou, díky kterému ztrácí ochranný hydrolipidický film. Jedinečná kombinace bambuckého másla, meruňkového, hroznového a makadamiového oleje, ovesného betaglukanu a panthenolu zajistí pokožce výživu, regeneraci a ochranu.

O intenzivní hydrataci, zvýšení elasticity a podporu tvorby elastinu se postará multifunkční směs vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové 2. generace a koenzym Q10. Směs vitamínů A, C a E s postupným uvolňováním má antioxidační účinky a napomáhá zachovat pokožku pružnou a mladistvou.

Tip redakce: Pro zvýšení účinku doporučujeme aplikovat v silné vrstvě za použití bavlněných rukavic na ruce. Dokonalé péče o pokožku rukou dosáhnete pravidelným používáním tohoto elixíru (ideálně na noc, kdy v těle probíhají regenerační procesy) v kombinaci s našimi hydratačními krémy na ruce pro pravidelné promazávání během dne, peelingem na ruce a olejíčkem na nehty.

Související články