FACESTARTechnikaRenault Captur: Vůz se kterým budete vyčnívat!

Renault Captur: Vůz se kterým budete vyčnívat!

.html_entity_decode(.html_entity_decode(.html_entity_decode(. Renault Captur přichází na trh s řadou inovací a novinek, které mají za úkol řidičům i jejich spolucestujícím poskytnout maximální pohodlí a komfort. Tento moderní crossover má nové světlomety, výraznější mřížku chladiče a nově navržené disky kol. Jeho výhodou je pak také vysoká míra personalizace, kterou Renault u tohoto vozu nabízí. Osobitost lze vyjádřit nejen dvoubarevnou kombinací exteriéru, ale také dalšími odlišnostmi, díky nimž vám Captur naprosto padne.

Auto na míru? S Renaultem Captur ano!

Renault Captur přichází na trh s řadou inovací a novinek, které mají za úkol řidičům i jejich spolucestujícím poskytnout maximální pohodlí a komfort. Tento moderní crossover má nové světlomety, výraznější mřížku chladiče a nově navržené disky kol. Jeho výhodou je pak také vysoká míra personalizace, kterou Renault u tohoto vozu nabízí. Osobitost lze vyjádřit nejen dvoubarevnou kombinací exteriéru, ale také dalšími odlišnostmi, díky nimž vám Captur naprosto padne.

and<

Vejde se do něj vše, co je potřeba

Renault Captur disponuje velkým úložným prostorem, který má 377 dm³. Dělená zadní sedadla nabízejí flexibilitu, lze je totiž posunout až o 16 cm a sklopením zase umožňují vytvoření rovné podlahy. Vznikne tak celkový objem až 1 235 dm³. I v kabině je řada menších úložných možností, jako jsou například kapsy ve dveřích. Každý z cestujících tak má dostatek místa pro sebe i své věci.

Samozřejmostí je pak možnost přidání dalších prostorů – třeba nosiče na kola.

and<

Kabina s maximálním komfortem

Vnitřek vozu je celkově velice příjemným místem. Světlo sem proniká díky panoramatickému střešnímu oknu, sedadla jsou navržena pro nejvyšší míru pohodlí a díky ergonomickému tvarování poskytují optimální oporu. Pevné nebo snímatelné čalounění se vyrábí z kvalitních materiálů a v barvách, které se ke zbytku interiéru dokonale hodí.

and<

Na Captur se můžete spolehnout

Pomocí Easy Park Assist se občas tolik problématické parkování stane hračkou. Vůz vypočítá volný parkovací prostor, převezme kontrolu nad volantem a následně dokonale zaparkuje. Podélně, kolmo i příčně! Pokud si řidíč přeje parkovat sám, k usnadnění může využít alespoň zadní parkovací kameru a senzory, které jsou vpředu i vzadu.

Mrtvý úhel může způsobit značné potíže a dostat řidiče do nebezpečné situace. Renault Captur ale upozorní pokaždé, když se v tomhle místě objeví jiné vozidlo.

and<

Cestu usnadní asistenti

Aby cestování probíhalo bez kompikací a nepříjemností, má Renault Captur řadu asistentů. Jeden z nich například pomůže při rozjezdech do kopce, kdy řidiči poskytne dostatek času pro pohodlné rozjetí. Dále má také asistenta nouzového brzdění. Pokud prudce sešlápnete brzdový pedál, automaticky dojde k optimalizaci brzdného účinku, aby se zkrátila brzdná vzdálenost. Vůz také kontroluje přilnavost vozovky, přičemž, když dojde k její ztrátě, tak Elektronický stabilizační systém se postará o zlepšení stability auta, aby bylo možné nad ním udržet kontrolu.

and<

Pro ty, co chtějí to nejlepší

Úplným vrcholem nabídky značky Renault je Captur s výbavou Initiale Paris. Ta se odlišuje maskou chladiče s chromovanými detaily a pečlivá pozornost byla také věnována přednímu a zadnímu outdoorovému spoileru, které jsou vyvedeny ve více metalické šedé barvě. Stejný efekt je viditelný v oblasti oken s detaily v lesklé černé barvě. Tato verze se těší ze specifické řady barevných odstínů, mezi které patří nová uváděcí barva černá Améthyste. Samozřejmostí jsou speciální kola Initiale o rozměru 17 palců a také LED ukazatele směru.

Stejně exkluzivní je i interiér, protože disponuje například vyhřívanými sedadly čalouněnými kůží Nappa, kterou je potažen také volant. Initiale Paris má ve standardní výbavě všechny technologie dostupné pro nový Captur v rámci příplatků. Patří mezi ně systém sledování mrtvého úhlu, parkovací asistent Easy Park Assist a handsfree karta Renault. Tyto funkce jsou doplněny o audiosystém Bose a nejnovější verzi multimediálního systému R-LINK Evolution, který zaručuje přístup ke všem multimediálním funkcím vozidla jedním kliknutím a také k aplikacím na chytrých telefonech prostřednictvím systému Android Auto.

and<.).).).

Související články