FACESTARŽivotní stylPřejděte na zelenou: Nejlepší společnice pro žehlení šetří peněženku a je bez...

Přejděte na zelenou: Nejlepší společnice pro žehlení šetří peněženku a je bez plastů

Žehlení ne vždy každého baví. Najdou se výjimky, které tato činnost nejen velmi baví, ale zároveň ji považují za příjemný relax, kdy hodí starosti za hlavu.

Ekologický design a úspora energie v kombinaci s vysoce účinnou péčí o oblečení. Představujem žehličku Tefal EasyGliss Eco (FV5781E1),která nabízí dokonalou kombinaci ekologického designu a efektivního výkonu s Eco režimem, který ušetří až o 30 % více energie*. Tato žehlička je vyrobena z 35 % z recyklovaných materiálů a zároveň je z 88 % recyklovatelná.

Zelené žehlení

Dostanete ji v designovém ekologickém obalu, který je z 93 % recyklovaný, bez PSE (polystyrenová výplň) a plastů. Udržitelnost jde ruku v ruce s výkonem. Tefal EasyGliss Eco  pro každodenní potřeby má účinný výkon 2800 W pro rychlé zahřátí a nepřetržitý výdej páry až 260 g/min. Potěší vás celá řada vylepšených funkcí. Výjimečná žehlicí plocha Durilium Airglide nabízí doposud nejrychlejší skluz od značky Tefal, s vlastnostmi proti poškrábání.

Nepřetržitý výdej páry až 260 g/min a celá řada vylepšených funkcí to je Tefal EasyGliss Eco (FV5781E1). foto archiv Tefal

Přesná špička usnadňuje žehlení, protože se dostanete i do těžko přístupných míst, jako jsou límce nebo švy. Vždy budete perfektně připraveni a ve společnosti zazáříte. Určitě vás mile překvapí i délka příručního kabelu 2 m. S ním nemusíte řešit, zda dosáhnete z jednoho konce žehlícího prkna na druhý. Zároveň vás zaručeně překvapí velký otvor pro pohodlné plnění vodou.

Přesná špička usnadňuje žehlení, protože se dostanete i do těžko přístupných míst. foto archiv Tefal

Kapacita nádržky je až 270 ml, díky které se bez dalšího doplnění postaráte o velké množství prádla najednou. V neposlední řadě se můžete spolehnout i na možnost opravitelnosti po dobu 15 let s rychlým a levným dodáním z 6200 opravárenských středisek. Tefal tak napomáhá k ochraně životního prostředí a omezování odpadu.

foto archiv Tefal (Doporučená cena je 1 499 Kč).

PLUS PRODUKTU:

  • Až 30% úspora energie*
  • Eco design
  • Rychlé a efektivní žehlení
  • Široká distribuce páry
  • 15letá opravitelnost
  • Výjimečná žehlicí plocha
  • Přesný hrot pro žehlení hůře dostupných míst
  • Vyrobeno ve Francii

*V nastavení ECO ve srovnání s režimem max

Související články