FACESTARŽivotní stylPřechod na nový telefon s Androidem: Krok za krokem, jak migrovat

Přechod na nový telefon s Androidem: Krok za krokem, jak migrovat

Pořídit si úplně nový smartphone je vždy neuvěřitelně vzrušující moment. Najednou máte v ruce nejnovější technologie, které špičkový smartphone nabízí, nejlepší kameru, která je na trhu a spoustu dalších praktických vychytávek. Jediný zádrhel je, že všechny fotky, hudba a kontakty, které jste za posledních pár let nashromáždili, jsou na vašem starém zařízení. Pokud jste si ale zakoupili nový smartphone od Huawei, máte velké štěstí. 

Aplikace Huawei Phone Clone umožňuje uživatelům převést důležitá data ze starého zařízení na nové pomocí několika kliknutí. Dokonce i když nekonvertujete z jiného zařízení Huawei, stále můžete přenést vaše data do nového Mate 20 Pro zdarma.

Mrkněte na jednoduchý on-line návod nebo postupujte podle těchto sedmi kroků:

1. Stáhněte si aplikaci Huawei Phone Clone na staré a nové zařízení. Najdete ji v obchodě Google Play nebo v Apple Store. V Huawei Mate 20 Pro je již standardně předinstalovaný.

2. Na starém smartphonu vyberte „Toto je starý telefon“ a na Mate 20 Pro vyberte „Toto je nový telefon“.

3. Povolte aplikaci Phone Clone přístup k různým souborům.

4. Na svém novém Huawei Mate 20 Pro vyberte, zda-li vaše staré zařízení podporuje operační systém Android, nebo iOS.

5. Propojte pomocí Wi-Fi svůj starý přístroj s novým.

6. Pokud se vám podařilo úspěšně se připojit, objeví se obrázek dvou smartphonů mezi kterými bude zelené potvrzovací kolečko.

7. Označte, které soubory chcete převést do Mate 20 Pro a stisknete „Přenos“

Vše, co nyní musíte udělat, je počkat na to, až budou vaše data přenesena. Aplikace vás dokonce informuje o tom, jaké procento dat již bylo přeneseno, aby se vyloučily jakékoliv pochybnosti.

Díky Huawei Phone Clone tak můžete zahodit jakékoliv obavy ze ztráty dat při pořízení nového přístroje. Vaše oblíbená data ze starého zařízení lze totiž snadno přenést na nový smartphone během několika minut.

Související články