FACESTARŽivotní stylPravidelný úklid v těle zlepší imunitní systém a zažívání

Pravidelný úklid v těle zlepší imunitní systém a zažívání

Čas od času si pořádný detox zaslouží naše tělo. Nechte se inspirovat našimi tipy na to, aby se duše s tělem nehádala. S vyrovnanou myslí a dobrou náladou dodáte tělu novou energii a zbavíte ho škodlivin.

Ačkoli se tělo průběžně pročišťuje samo, není od věci mu v tomto směru pomoci. Proč své tělo detoxikovat? Úleva přetíženého organismu – to je hlavní důvod, proč byste se měli do detoxikace pustit. Detoxikace souvisí především se změnou životosprávy – obzvláště pak změnou stravy. Správná detoxikace má stejná pravidla pro každého. 

Pravidla správného detoxu

  • Dodržujte pitný režim.
  • Odlehčete svůj jídelníček a dejte odpočinout svému trávení.
  • Vyhněte se pití alkoholu a kávy.
  • Choďte na procházky na čerstvém vzduchu. 
  • Dodržujte spánkovou hygienu – neponocujte.
  • Vyberte si správné detoxikační pomocníky z rostlinné říše.
  • Zvyšte příjem vitamínů.

Vyčistěte své tělo 

Pokud nevíte, jak s očistou začít a nemáte čas ani chuť to studovat, pořiďte si na výhodný KetoMix detoxikační balíček. Za pár dní nastartujete energii, zbavíte tělo jedovatých látek a možná i nějaké to kilo zhubnete. V balíčku v první řadě najdete KetoMix Detox, čistě přírodní přípravek, který obsahuje výtažky z ostropestřce, účinnou látku silymarin a cholin. Ty mají významný vliv na činnost jater a metabolismu tuků. Spolu s detoxikačními tabletami získáte i KetoMix bylinnou kúru na podporu hubnutí. Směs bylin funguje komplexně na celé tělo. Posílíte imunitní a kardiovaskulární systém, činnost jater a močových cest a hlavně funkci metabolismu a trávení. Kúra obsahuje byliny jako moringu olejodárnou, anděliku lékařskou, řepík lékařský aj.

Posilujte imunitu

Procházky na čerstvém vzduchu, dostatek spánku a zdravá strava umí dělat zázraky, ale právě v zimě tělu chybí spoustu vitamínů, které nezískáte ani ze stravy. Pomocí KetoMix multivitaminu s minerálními látkami do svého těla jednoduše a jistě dopravíte potřebné vitamíny i minerální látky pro správné fungování imunitního systému. Spolu užívejte i vitamín D3, který je  pro lidské tělo nezbytný. Doplníte tak vitamíny, které na jaře a v létě čerpáte ze slunečního záření.

KetoMix – dietní program pro změnu vašeho životního stylu

Možná byste společně s pročištěním organismu chtěli i zhubnout. To se vám s výhodnými balíčky od české diety KetoMix určitě povede. Získáte tak nízkosacharidové potraviny pro celou dobu vaší diety – ať už bude trvat 14 dní nebo několik měsíců. Kromě samotných jídel obdržíte také výživové poradenství zcela zdarma. KetoMix vás naučí, jak správně jíst i po skončení diety a svá ztracená kila už nikdy nenabrat zpět. Na www.ketomix.cz najdete všechny potřebné rady a informace.

Související články