FACESTARŽivotní stylPotvrzeno: HBO Max přichází do Česka a dalších 14 evropských zemí!

Potvrzeno: HBO Max přichází do Česka a dalších 14 evropských zemí!

HBO Max, prémiová streamovací platforma společnosti WarnerMedia, bude 8. března 2022 spuštěna v dalších 15 evropských zemích. Toto rozšíření navazuje na spuštění služby HBO Max v severských zemích a ve Španělsku v říjnu roku 2021.

Mezi uvedenými zeměmi jsou: Česká republika, Slovensko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Maďarsko, Moldavsko, Černá Hora, Nizozemsko, Severní Makedonie, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko a Slovinsko. HBO Max je v současné době dostupné ve 46 státech v Americe a Evropě. 

Byly již také zveřejněny atraktivní ceny pro 14 zemí. U příležitosti spuštění HBO Max bude v rámci zaváděcí akce předplatitelům stávajících streamovacích služeb pod značkou HBO GO a novým zákazníkům nabídnuta 33% sleva z měsíční ceny služby po celou dobu trvání jejich předplatného. 

foto archiv HBO Max

Novinky každý měsíc

HBO Max bude stát 199 Kč na měsíc. Nicméně, k příležitosti oslavy příchodu HBO MAX, aktivní předplatitelé, kteří mají HBO GO předplacené napřímo budou automaticky převedeni na novou platformu a budou platit nižší částku 132 Kč za měsíc. Tato nabídka ušetří zákazníkům více než 30% z nákladů po celou dobu trvání předplatného. Noví zákazníci, kteří si předplatné pořídí před 31. březnem také budou platit tuto sníženou měsíční sazbu. 
Christina Sulebakk, generální ředitelka HBO Max EMEA, řekla: „HBO Max představuje nový streamovací zážitek, který nabízí tu nejlepší zábavu, filmy, seriály z vlastní produkce a dětské pořady od Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Originals a mnoho dalšího za neuvěřitelně atraktivní cenu. S radostí potvrzujeme, že 8. března se HBO Max objeví v dalších 15 evropských zemích a že budeme dostupnost platformy rozšiřovat i do ostatních zemí Evropy i mimo ni.“ 

foto archiv HBO Max

45 dní po premiéře

Na HBO Max budou poprvé na jediném místě ke zhlédnutí nové i kultovní seriály a filmy společností Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network a Max Originals, včetně filmů společnosti Warner Bros., které budou zveřejněny již 45 dní po uvedení do kin.

foto archiv HBO Max

Mezi filmy společnosti Warner Bros., na které se můžeme těšit, bude například Matrix Resurrections, Duna, Space Jam: Nový začátek nebo Tom a Jerry. K dispozici budou také nové seriály z původní tvorby Max Originals Stanice 11 (Station Eleven), Holky z vejšky (Sex Lives of College Girls) a Peacemaker. Z evropské produkce Max Originals se na platformě objeví Dafne a spol. (Todo Lo Otro), Kamikaze, Ruxx.

Podívejte se na krátkou ukázku na videu

Nouze nebude ani o zábavní reality show, jako je Amy v očekávání (Expecting Amy), Amerika hledá striptéra (Finding Magic Mike), Ostrov frajerů (FBoy Island) a Selena vaří s šéfkuchaři (Selena + Chef) nebo unscripted show Spolu & Hladoví. Mezi pořady pro děti nebudou chybět seriály Mladí Titáni do toho!, Gumballův úžasný svět, kultovní animované pohádky Looney Tunes a říkanky Cocomelon. (Dostupnost obsahu se může na jednotlivých územích lišit. Při zahájení nemusí být dostupné všechny tituly.) 

foto archiv HBO Max

Johannes Larcher, ředitel společnosti HBO Max International, uvedl: „Celosvětová expanze HBO Max pokračuje rychlým tempem. Službu spouštíme v dalších 15 evropských zemích, díky čemuž jsme dostupní již v 61 oblastech po celém světě. Držíme se strategie a cíle prodávat službu přímo spotřebitelům po celém světě, což nám spolu s oblíbeným obsahem zajistí potřebný rozsah pro to, abychom se stali jednou z nejlepších globálních streamovacích platforem.“ 

foto archiv HBO Max

Pro více informací a registraci na HBO Max přejděte zde

Související články