Plavky vcelku „Last Minute“: Krásnější než kdy jindy!

Storyblocks

Jednodilné plavky mají stejně jako ty dvojdílné nespočet různých střihů a typů, vykrojení a zdobení i sexy průstřihů, což z nich dělá jejich zdatného konkurenta. Jednodílné plavky jsou tak hravé i tak svůdné, podívejte se.

Bikinám se vyhýbá mnoho žen z mnoha důvodů – stydí se za své bříško, dnes už to ale neznamená, že se musíte zahalit do nevzhledného černého vaku, který vypadá, jako by měl velké břicho a prsa už všité dovnitř! Na trhu jsou totiž střihy plavek, které působí elegantně a zajímavě a jejichž působivě řešený vršek připomíná top, ve kterém byste mohly klidně vyrazit do baru.

Trend léta – bez ramínek

Plavky vcelku a bez ramínek je pro mnoho žen naprosto nenositelná kombinace. Pro ty z vás, kterým nebrání větší poprsí či již ne tak pevný tvar, nebo ty, kterým se prostě tyto plavky líbí, by měly zhlédnout náš přehled těch nejkrásnějších!

Plavky Mango puntíkaté, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 999 Kč, outletová cena 699 Kč.
Plavky Rip Curl, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 1599 Kč, outletová cena 1119 Kč.
Plavky Odd Molly, obchod Karl Lagerfeld&Odd Molly, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 4399 Kč, outletová cena 3079 Kč.

 

 

 

 

 

 

 

Wau a sexy průstřihy

Pokud si chcete pořídit plavky s průstřihem, musíte dávat hodně velký pozor na to, jaký druh zvolíte. Hluboce vykrojené plavky v pase, kde podprsenku a kalhotky spojuje jen pruh látky vprostřed břicha, jsou pouze pro ženy s dokonalou linií pasu. Průstřihy totiž mají tu moc přitáhnout k sobě veškerou pozornost! Ale právě díky rafinovaně umístěným průstřihům jsou jednodílné plavky tak dráždivě sexy, podívejte se.

Plavky s průstřihy 849 Kč (H&M).
Jednodílné plavky s hlubokým výstřihem 899 Kč (H&M).
Vypodšívkované plavky. Mají hluboký výstřih do véčka a průstřihy po stranách 899 Kč (H&M).

 

Tvarující postavu

Je libo klasika? Ráda se cítíte v plavkách příjemně bez neustálého kontrolování a popotahování? Tyto plavky jsou přesně pro vás! Působí jednoduše, ale jejich střihem si můžete dopomoci ke krásně tvarované postavě. Pořiďte si je v zeštíhlující černé nebo jiné decentní i zářivé barvě a vytvořte kolem sebe auru elegance a zdravého sebevědomí.

Plavky mají modelující efekt na bříško, na záda a na hýždě 899 Kč (H&M).
Modelující plavky jsou v horní části křížené, 899 Kč ( H&M).
Vypodšívkované tvarující plavky modelující efekt na bříško, záda a hýždě, 349 Kč ( H&M).

Vzory i volánky

Máte rádi klasický střih jednodílných plavek, ale chcete, aby byly zároveň zajímavé, hravé či sexy? V obchodech narazíte na plavky posetými pestrými květinami, sexy zvířecími vzory, plné volánků, cvočků a flitrů, které dělají jednodílné plavky skutečné skvosty.

Plavky s volánky 899 Kč ( H&M)
Plavky s volánky 899 Kč ( H&M)
Vzorované plavky 999 Kč ( H&M)