FACESTARMódaPlavky vcelku "Last Minute": Krásnější než kdy jindy!

Plavky vcelku „Last Minute“: Krásnější než kdy jindy!

Jednodilné plavky mají stejně jako ty dvojdílné nespočet různých střihů a typů, vykrojení a zdobení i sexy průstřihů, což z nich dělá jejich zdatného konkurenta. Jednodílné plavky jsou tak hravé i tak svůdné, podívejte se.

Bikinám se vyhýbá mnoho žen z mnoha důvodů – stydí se za své bříško, dnes už to ale neznamená, že se musíte zahalit do nevzhledného černého vaku, který vypadá, jako by měl velké břicho a prsa už všité dovnitř! Na trhu jsou totiž střihy plavek, které působí elegantně a zajímavě a jejichž působivě řešený vršek připomíná top, ve kterém byste mohly klidně vyrazit do baru.

Trend léta – bez ramínek

Plavky vcelku a bez ramínek je pro mnoho žen naprosto nenositelná kombinace. Pro ty z vás, kterým nebrání větší poprsí či již ne tak pevný tvar, nebo ty, kterým se prostě tyto plavky líbí, by měly zhlédnout náš přehled těch nejkrásnějších!

Wau a sexy průstřihy

Pokud si chcete pořídit plavky s průstřihem, musíte dávat hodně velký pozor na to, jaký druh zvolíte. Hluboce vykrojené plavky v pase, kde podprsenku a kalhotky spojuje jen pruh látky vprostřed břicha, jsou pouze pro ženy s dokonalou linií pasu. Průstřihy totiž mají tu moc přitáhnout k sobě veškerou pozornost! Ale právě díky rafinovaně umístěným průstřihům jsou jednodílné plavky tak dráždivě sexy, podívejte se.

Tvarující postavu

Je libo klasika? Ráda se cítíte v plavkách příjemně bez neustálého kontrolování a popotahování? Tyto plavky jsou přesně pro vás! Působí jednoduše, ale jejich střihem si můžete dopomoci ke krásně tvarované postavě. Pořiďte si je v zeštíhlující černé nebo jiné decentní i zářivé barvě a vytvořte kolem sebe auru elegance a zdravého sebevědomí.

Vzory i volánky

Máte rádi klasický střih jednodílných plavek, ale chcete, aby byly zároveň zajímavé, hravé či sexy? V obchodech narazíte na plavky posetými pestrými květinami, sexy zvířecími vzory, plné volánků, cvočků a flitrů, které dělají jednodílné plavky skutečné skvosty.

Související články