FACESTARKrásaPéče o vlasy: Suché oleje vyživují, hydratují a hlavně nemastí!

Péče o vlasy: Suché oleje vyživují, hydratují a hlavně nemastí!

Vaše vlasy trpí zejména změnou ročního období, doprovázeného častými výkyvy teplot, stejně jako naše pokožka. Suché vlasy se kvůli střídavým teplotám ještě více vysušují a roztřepené konečky taky ne a ne zmizet. Pomoc je na cestě!

Suché oleje seženete většinou ve formě spreje. Zanechávají za sebou příjemnou, sametově hebkou stopu a snadno se do pokožky vstřebávají. Když si trochu oleje nanesete na dlaně, budete mít sice chvilku stejný pocit, jako když si do dlaně nakapete jakýkoli obyčejný olej, ale jakmile si jej vetřete na určená místa, pocit „mastnoty“ se vytratí.

Suché oleje si zachovávají ty nejlepší vlastnosti, kvůli kterým se oleje v kosmetice využívají: vyživují pokožku, hydratují ji a chrání, a to dokonce i proti UV záření.

Suché oleje jsou čistě přírodní

Často jsou k dostání v bio kvalitě a obsahují přírodní esenciální oleje, které příznivě působí na pleť a vlasy. Vlasy jsou po použití suchých olejů příjemně lesklé, poddajné a hydratované. Pokožce tyto oleje dodávají větší elasticitu, takže pomáhají proti předčasnému stárnutí.

Vysoce kvalitní suché oleje obsahují ty nejlepší přírodní složky a stačí je užívat v opravdu malém množství. Nezalekněte se proto u některých olejů vyšší ceny. Lahvička vám vydrží dlouho, stejně jako např. kvalitní parfém.

Určitě oceníte jejich multifunkčnost. Není třeba pořizovat zvlášť olej na obličej, na tělo a na vlasy, jak jsme u většiny kosmetických přípravků zvyklí. Tento olej můžete nanášet na obličej a nemusíte mít strach, že se vám pleť bude lesknout, do oblasti dekoltu i na konečky vlasů.

Olej v každé kapce

Suchý olej ve většině případů obsahuje arganový a mandlový olej. Je 100% bez parabenů, parfemace a alkoholu.

Související články