FACESTARŽivotní stylO Vánocích si letos namíchejte pravou zimní pohodu

O Vánocích si letos namíchejte pravou zimní pohodu

Nemůžete se dočkat sněhu? Máme pro vás dobrou zprávu. Limitovaná edice waterdrop® SNOW je připravena vás potěšit a díky motivu padajících vloček vás na chvíli přenést na zasněžené vrcholky hor.  

Mikrodrink SNOW přináší bohatou chuť borůvek a ostružin, doplněnou o sladké tóny jablka. Zářivě červená barva vám připomene oblíbené vánoční punče. Ovšem tento nápoj je bez zbytečných kalorií (jeden mikrodrink má jen 4 kalorie), cukru a konzervačních látek. S jednou kapslí připravíte 400 až 600 ml nápoje, podle toho, jak silně koncentrovaný nápoj chcete mít.

S jednou kapslí připravíte až 600 ml vašeho oblíbeného nápoje.

Mikrodrink je připraven z přírodních výtažků ovoce, s vitamíny C, B12 a kyselinou listovou. Tím, že neobsahuje cukr, je vhodný pro diabetiky i všechny, kteří si hlídají štíhlou linii. Navíc je ekologicky šetrně zabalen. Příchuť waterdrop® SNOW je perfektním společníkem během všech aktivit v chladných dnech nebo za pohodových večerů. A také tipem na vánoční dárek! Krásné červené balení s motivem vloček je k tomu jako stvořené.

Objevte výjimečný SNOW set a sdílejte vánočního ducha se svými nejbližšími. Hydratujte se během zimy s waterdrop® kouzlem.

V ochutnávkovém setu kromě této příchutě objevíte i lahev ozdobenou motivem padajících vloček. Vyrobena je z odolného bezzápachového borosilikátového skla a použít ji můžete na studené i teplé nápoje. Neoprenový obal zajistí, že se teplota nápoje udrží po delší dobu.

O teplo vašich nohou se pak postarají hřejivé ponožky, které můžete pořídit sobě nebo svým blízkým.

Začněte nejkrásnější období roku s okouzlující chutí borůvky, ostružiny a jablka.

Pro všechna předvánoční setkání a samozřejmě nejen pro ně jsou v této limitované edici připravené sklenice a karafa. Opět se můžete těšit na krásné dárkové balení. Vzhledem k tomu, že se jedná o limitovanou edici, dlouho neváhejte.

Začněte nejkrásnější období roku s okouzlující chutí borůvky, ostružiny a jablka.

Waterdrop® SNOW se postará o dokonalou zimu a ještě krásnější Vánoce.

Více na www.waterdrop.cz.

Související články