Módní ikona Kendall Jenner je tváří nové kampaně „Ciao Kendall“

Po úspěšných kampaních s Kate Moss, Cindy Crawford, Adwoa Aboah nebo Irinou Shayk se módní značka Reserved rozhodla pro další hvězdu světového formátu. V kampani FW 19-20 nezáří nikdo jiný než Kendall Jenner –  ikona současné pop scény, královna sociálních sítí a úspěšná topmodelka. 

Kendall Jenner, pyšnící se zařazením v prestižním seznamu Forbes nejlépe placených modelek, 116 miliony sledujících na Instagramu a výškou 180 cm, je v současnosti bezesporu jednou z největších osobností módního světa. Ve videu značky Reserved, které režíroval Gordon von Steiner, se proměňuje ve hvězdy ikonických italských filmů a oslňuje diváka svůdnými tanečními pohyby a svým přirozeným hereckým talentem.

Žena mnoha tváří

V tomto surrealistickém módním filmu značky RESERVED není nic jasné. Film diváka zavede do barokní italské vily, kde Kendall Jenner sní a ocitá se v roli různých postav. V jedné scéně je italskou šlechtičnou, v další scéně bláznivou dívkou pohlcenou svou vášní k tanci, v jiné ji vidíme jako mladou rebelku 90. let nebo sirénu plavající ve velkém akváriu.

Kendall má v této kampani mnoho tváří, jednou připomíná sofistikovanou Sophii Loren ve filmu „Manželství po italsku“, jindy zase holčičku Natalii Portman ve snímku „Leon“. Avšak společnou inspirací je vždy kolekce FW19-20 značky RESERVED. Styl značky snadno umožňuje hlavní postavě – stylové ikoně Gen Z – vyjádřit své fantazie a touhy.

Gordon Von Steiner, scenárista, režisér a choreograf „Ciao Kendall!“, v minulosti pracoval s významnými módními domy od Prady až po Gucci a podílel se na tvorbě předchozích filmů Reserved #ILoveYouCindy a #IcanBoogie. Look Kendall v nové kampani měl na starosti stylista Jacob K, který již s Kendall spolupracoval při jejím focení na obálku italského „Vogue“, a jenž spolupracuje také s mnoha mezinárodními časopisy včetně „Vogue Nipon“, „W“ nebo „Dazed“.