FACESTARZdravíMějte rytmus svého srdce pod kontrolou. Pořiďte si chytré hodinky!

Mějte rytmus svého srdce pod kontrolou. Pořiďte si chytré hodinky!

Bolest na hrudi, točení hlavy, nepravidelný nebo rychlý tlukot srdce, dušnost, únava. I tak se může projevovat fibrilace (míhání) síní.  Jde o jednu z nejčastějších poruch srdečního rytmu. Pozor, až u 40 % lidí probíhá bez příznaků a je tak odhalena zcela náhodně! V tom lepším případě např. při měření EKG z preventivních důvodů. 

CHCETE MÍT SVÉ SRDCE POD KONTROLOU?

Nejsnazší cestou je online vyhodnocení záznamu EKG v reálném čase z chytrých hodinek erudovaným kardiologem. Tuto službu nabízí Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) svým klientům zdarma. Křivka EKG je vyhodnocena nejpozději do 24 hodin. Pokud lékař objeví v křivce EKG zdravotní problém, může se klient OZP obrátit prostřednictvím nonstop Asistenční služby na Online medicínskou poradnu v aplikaci VITAKARTA, kde se k lékaři i rovnou objedná. Ověřit si lze až pět zaznamenaných křivek EKG měsíčně.

NOSITELNÁ ELEKTRONIKA – STANDARDNÍ SOUČÁST ZDRAVOTNÍ PREVENCE

Běžně dostupnou nositelnou elektroniku zapojila OZP do denní péče o své pojištěnce již v roce 2019 a stala se tak první zdravotní pojišťovnou v ČR, která vyhodnocení EKG křivky pořízené hodinkami s CE certifikací na měření EKG, na jejichž pořízení navíc přispívá částkou až 10 000 Kč, umožnila svým klientům získat. 

CHYTRÉ HODINKY ZA BEZKONKURENČNÍ CENU

Jste-li pojištěncem OZP a přemýšlíte o dárku, který by udělal radost, byl zdraví prospěšný a k tomu za rozumnou cenu, pak navštivte obchod slev a výhod VITASHOP, ve kterém jen klienti OZP mohou získat na chytré hodinky s CE certifikací na měření EKG extra slevu, a to 30% na Samsung Galaxy Watch4 a 20% na Samsung Galaxy Watch5.

 

Související články