Mějte rytmus svého srdce pod kontrolou. Pořiďte si chytré hodinky!

Bolest na hrudi, točení hlavy, nepravidelný nebo rychlý tlukot srdce, dušnost, únava. I tak se může projevovat fibrilace (míhání) síní.  Jde o jednu z nejčastějších poruch srdečního rytmu. Pozor, až u 40 % lidí probíhá bez příznaků a je tak odhalena zcela náhodně! V tom lepším případě např. při měření EKG z preventivních důvodů. 

CHCETE MÍT SVÉ SRDCE POD KONTROLOU?

Nejsnazší cestou je online vyhodnocení záznamu EKG v reálném čase z chytrých hodinek erudovaným kardiologem. Tuto službu nabízí Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) svým klientům zdarma. Křivka EKG je vyhodnocena nejpozději do 24 hodin. Pokud lékař objeví v křivce EKG zdravotní problém, může se klient OZP obrátit prostřednictvím nonstop Asistenční služby na Online medicínskou poradnu v aplikaci VITAKARTA, kde se k lékaři i rovnou objedná. Ověřit si lze až pět zaznamenaných křivek EKG měsíčně.

NOSITELNÁ ELEKTRONIKA – STANDARDNÍ SOUČÁST ZDRAVOTNÍ PREVENCE

Běžně dostupnou nositelnou elektroniku zapojila OZP do denní péče o své pojištěnce již v roce 2019 a stala se tak první zdravotní pojišťovnou v ČR, která vyhodnocení EKG křivky pořízené hodinkami s CE certifikací na měření EKG, na jejichž pořízení navíc přispívá částkou až 10 000 Kč, umožnila svým klientům získat. 

CHYTRÉ HODINKY ZA BEZKONKURENČNÍ CENU

Jste-li pojištěncem OZP a přemýšlíte o dárku, který by udělal radost, byl zdraví prospěšný a k tomu za rozumnou cenu, pak navštivte obchod slev a výhod VITASHOP, ve kterém jen klienti OZP mohou získat na chytré hodinky s CE certifikací na měření EKG extra slevu, a to 30% na Samsung Galaxy Watch4 a 20% na Samsung Galaxy Watch5.