FACESTARKrásaLuxus pro vaši pleť: Tahle séra jsou kouzelná, poradí s vráskami i...

Luxus pro vaši pleť: Tahle séra jsou kouzelná, poradí s vráskami i hydratací

Chcete svou pleť nadopovat živinami, rozjasnit a současně omladit? Zařaďte do své každodenní péče speciální pleťové sérum! Představujeme novinky, které nedávno dorazily na kosmetický trh. 

Řada péče proti vráskám Anti-Age Global od Yves Rocher náš zaujala hned na první pohled. Exkluzivní design, kombinace bílé a luxusní zlaté představuje opravdový luxus. 

Řada Anti-Age GLOBAL obsahuje:

Vysoce regenerační sérum na den

Prémiová řada Anti-Age Global eliminuje všechny známky stárnutí na povrchu pleti a zároveň proniká do hloubky pokožky, kde chrání její buněčné dědictví. Již za 72 hodin je tak vaše pleť viditelně vyhlazenější, jemnější a rozjasněná. Vrásky den po dni mizí a pokožka je pevnější a její tón jednotnější. Tekutá textura séra je vhodná pro denní použití, je lehká a snadno se vstřebá. Již po prvním použití redukuje vrásky, zpevňuje pleť, vyhlazuje, revitalizuje a viditelně posiluje pleť a zároveň jí dodává potřebnou hydrataci. Dlouhodobě navrací pleti jas a zdravý vzhled.

Regenerační sérum překvapí svou konzistencí i aplikátorem.

Šeřík pro restart pleti

Nektar z pupenů šeříku, obsažený v řadě Anti-Age Global, odstraňuje nevzhledný filtr z naší pleti, restartuje přirozenou buněčnou aktivitu a posiluje stimulaci buněčné obnovy. Nepomáhá tak v boji proti stárnutí pleti na povrchu i v hlubokých vrstvách.

To nejlepší z přírody proti stárnutí pleti

Dvoufázové regenerační sérum na noc

Dvoufázové regenerační sérum na noc je 2x více koncentrované a navržené tak, aby pleti dopřálo ještě rychlejší a účinnější regeneraci během noci, kdy má pokožka čas nerušeně vstřebat veškeré látky obsažené v péči. and Kosmetika Yves Rocher je šetrná k přírodě. Obal i obsah je recyklovatelný. Hlavní složkou jsou přirozené rostlinné oleje, což je cítit i na něžné decentní vůni všech produktů. 

Stačí pár kapek vmasírovat do pleti a po několika dnech máte pocit znovuoživení pleti a vrácení času vaší pokožce.

Regenerační péče Anti-Age Global den i noc

Revitalizační péče proti vráskám je vhodná pro všechny typy pleti. Lehká textura s matným finišem je doplněná o velmi lehkou a svěží parfemaci. Účinná péče aktivně revitalizuje, sjednocuje a rozjasňuje pleť. Ta je po použití jemná na dotek, vyhlazená a mizí známky stárnutí.

Revitalizační péče proti vráskám Anti-Age Global.
Noční regenerační péče proti vráskám je vhodná pro všechny typy pleti. Bohatá textura je vhodná na noc, kdy pokožka regeneruje a působí na ni všechny blahodárné účinky péče. Účinná péče aktivně revitalizuje, sjednocuje a rozjasňuje pleť. Ta je po probuzení jemná na dotek, vyhlazená a mizí známky stárnutí.
Noční regenerační péče Anti-Age Global.

Voňavá jarní soutěž

Vyhrajte luxusní dárkové balení francouzské značky Yves Rocher z řady Anti-Age GLOBAL. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku mít štěstí. Vyhrát můžete pro sebe i pro svou kamarádku, přítelkyni.  [contact-form-7 id=“37120″ title=“Jarní soutěž Yves Rocher“]

Související články