FACESTARKrásaKroky k dokonalému čistění pleti: Přibalte do beauty batohu tyto zázračné pomocníky

Kroky k dokonalému čistění pleti: Přibalte do beauty batohu tyto zázračné pomocníky

Konečně jste vyrazili kempovat, užívat si přírody a všeho, co vám léto může přinést? Pak se připravte, že vaše pleť dostane trošku zabrat. Nejen sluneční paprsky, vítr, kouř z táboráku, ale i chlorovaná voda v bazénech a všudypřítomné nečistoty sice k pobytu venku neodmyslitelně patří, musíte je ovšem na konci dne z obličeje smýt. 

Stejně jako pleť čistíte běžně doma, i v rámci léta na svou skincare rutinu nezapomínejte. V opačném případě byste se totiž mohli připravit o svěží vzhled, který by vám dovolená měla přinést, a zadělat si na vyrážku nebo i nějaký ten pupínek. Jak si ale poradit s odličováním tam, kde nemáte umyvadlo s tekoucí vodou ani zrcadlo? 

TOP pomocníci při odličování

Když zrovna trávíte čas stanováním, máte, co se hygieny týče, omezenější možnosti. V některých kempech se sice nachází sprchy, ty ale mají do pohodlí jako doma daleko. Proto jsou ideální volbou odličovací ubrousky, s nimiž můžete o pleť pečovat úplně kdekoli. A bez problémů se vejdou také do batohu! Odličovací ubrousky Bel Premium odstraní z tváře make-up i veškeré nečistoty, které na něj přes den „nasbíráte“. Navíc vaši pleť osvěží, zklidní a díky absenci alkoholu ji zbytečně nevysuší.

Pokud se ani během dovolené nehodláte vzdát svého oblíbeného cleanseru, použijte vatové tamponky BEL Nature. Jsou vyrobeny z organické bavlny, nedráždí pokožku a netřepí se. Navíc jsou 100% biologicky rozložitelné, takže jejich používáním nezatížíte životní prostředí.  

Obsah obrázku popcorn, jídlo, kukuřicePopis byl vytvořen automaticky
https://cdn.notinoimg.com/detail_zoom/bel/4049500201551_01/bel-premium-odlicovaci-ubrousky-bez-alkoholu_.jpg

Odličovací tampony Nature, 70 ks, 50 Kč; Odličovací ubrousky bez alkoholu Premium, 25 ks, 63 Kč, vše BEL

Hloubkové čištění i na cestách

Vyžaduje vaše pleť intenzivní péči nebo nechcete v čištění povolit ani o prázdninách? Pak sáhněte po FOREO LUNA™ 4 mini.  Sonický přístroj na obličej, který se díky kompaktním rozměrům snadno vejde i do malého batůžku, odstraní z pleti 99 % všech nečistot, zbytků make-upu i kožního mazu. Je vyroben z vysoce hygienického měkkého silikonu, jenž se dobře udržuje i při zhoršených cestovních podmínkách. Díky režimu Glow Boost, jenž vaši pleť projasní během pouhých 30 sekund, si kvalitní čištění a krásný vzhled můžete dopřát kdykoli a kdekoli. 

https://cdn.notinoimg.com/detail_zoom/foreo/7350120791306_01-o/foreo-luna4-mini-cistici-pristroj-na-oblicej_.jpg

Čisticí přístroj na obličej LUNA™4 Mini, 4 990 Kč  foto: Foreo

Čas na relaxaci

Když je pleť vyčištěná, touží po intenzivní výživě. A tu jí můžete dopřát i pod stanem, třeba pomocí látkové masky Kneipp Good Night, k jejímuž použití není potřeba žádné míchání ani smývání. Stačí ji rozložit na obličej, 15 minut relaxovat a pak jednoduše odstranit. 

Tato večerní pleťová maska obsahuje cenné oleje, které napomáhají k hloubkové regeneraci pleti po náročném dni v přírodě. Zatímco avokádový olej zvyšuje elasticitu pokožky, olej ze švýcarské borovice snižuje srdeční frekvenci, čímž napomáhá ke klidnějšímu spánku. Vše završuje olej z indického santalového dřeva, jenž uvolňuje svaly a zklidňuje mysl. Zkrátka vše, co vám pomůže nabrat během noci síly na další krásný den.    

Kneipp Látková pleťová maska Good Night

Látková pleťová maska Good Night, Kneipp, 99 Kč

Související články