FACESTARKrásaKouzelné vánoční sety s kosmetikou, které pod stromečkem potěší

Kouzelné vánoční sety s kosmetikou, které pod stromečkem potěší

Vánoce jsou kouzelnou chvílí, kdy se plní i ta nejtajnější přání. Rádi byste letos svým blízkým darovali pod stromeček něco výjimečného? Něco, co neskončí na dně šatní skříně jako nechtěné překvapení? Protože snem každého z nás je vypadat skvěle, vytvořila švédská beauty-tech značka FOREO exkluzivní dárkové sety svých nejprodávanějších produktů, které mnoho lidí po celém světě, včetně řady celebrit, doprovází na jejich cestě za krásou.

V dárkových krabičkách s hravým pastelovým designem se ukrývají opravdové skvosty, které dokážou vyvolat nefalšovanou radost. Zn. protože štěstí není nikdy dost!

Ať už chcete na Štědrý den potěšit maminku, ségru, kamarádku nebo sama sebe, z nabídky FOREO si vyberete! Nejmodernější pleťové přístroje s unikátní technologií jsou totiž přesně tím dárkem, na který většina žen letos o Vánocích čeká.  Tak co myslíte? Který z dárkových setů bude ten pravý?

 FOREO BEAR SET

Tónující obličejový přístroj BEAR donutí vaši pleť pracovat tak poctivě, jako by byla v posilovně. Tento náročný pleťový workout zpevní pokožku, vytvaruje kontury, napomáhá redukci vrásek, usnadňuje vstřebávání aktivních látek z krémů a sér a rozjasňuje. A to všechno díky průlomové T-Sonic pulzaci a 5 intenzitám mikroproudové technologie, které spolupracují v dokonalé harmonii.

Kromě něho se v setu ukrývá ještě antioxidační zpevňující sérum Serum Serum Serum s kyselinou hyaluronovou a mikrokapslemi naplněnými skvalanem, které funguje jako dokonalý vodivý prvek pod FOREO BEAR.

FOREO LUNA MINI 2 + UFO MINI 2 SET

Tento set nabízí dokonalý průřez nabídkou značky FOREO. V minivelikostech v něm najdete hned 4 ikonické produkty. Sonický čisticí kartáček na obličej LUNA mini 2, který z pleti odstraní až 99,5 % nečistot včetně odumřelých kožních buněk a k němu do páru čisticí pěnivý krém Micro-Foam Cleanser.

Kromě toho set obsahuje také 2-minutové komplexní ošetření pleti UFO mini 2 s termoterapií, T-Sonic pulzací a LED světelnou terapií a vyhlazující pleťovou masku Farm to Face Acai Berry, která již během 90 sekund vyhlazuje vrásky a hlubší linky.

FOREO UFO 2 SET

Tento set by se dal nazvat jako „absolutní pleťové must have!”. Obsahuje totiž jedinečné a nejmodernější 2minutové komplexní ošetření pleti UFO 2 v plné velikosti, které si poradí s řadou kožních nedostatků.

Zatímco LED světelná terapie cílí na vrásky, pigmentové skvrny, akné a nejednotný tón, kryoterapie zmenšuje rozšířené póry a pozvedá pleť, termoterapie póry otevírá pro lepší vstřebávání aktivních látek z krémů a sér a T-Sonic pulzace masíruje pokožku a tím ji prokrvuje. UFO 2 v dárkové krabičce obklopují ty nejlepší pleťové masky z kolekce  Farm to Face.

FOREO UFO MINI 2 SET

Protože sonický přístroj FOREO UFO 2 je jedním z nejrevolučnějších kosmetických produktů vynalezených v posledních deseti letech, věnovala mu značka ještě jeden set – tentokrát se v něm ukrývá 2minutové komplexní ošetření UFO mini 2. Přestože jde o zmenšenou variantu, oplývá mocnou silou: obsahuje termoterapii, LED světelnou terapii a T-Sonic pulzace, které dokážou pro pleť vytěžit maximum.

Velikost je ideální jak pro domácí použití, tak i na cesty. Obdarovaný se setem získá také 3 pleťové masky z kolekce Farm to Face a 2 další pleťové masky – hydratační masku Make my Day a noční revitalizační masku s obnovujícím účinkem Call it a Night.

Vánoční sety zakoupíte na Foreo.com i na Notino.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Související články